page contents رتبه سنج گوگل وبلاگ خبری تحلیلی ایران نیوز
 

وبلاگ خبری تحلیلی ایران نیوز

اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

وقتی جاعل قاضی می‌شود! // تحلیلی بر گزارش کمیته صیانت از آرای موسوی
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٦  
تحلیلی بر گزارش کمیته صیانت از آرای موسوی؛
وقتی جاعل قاضی می‌شود

خبرگزاری فارس: یکی از روزنامه‌های کشور در تحلیل بیانیه اخیر کمیته موسوم به صیانت از آرای موسوی،‌ گزارشی ارائه کرده است.


به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، روزنامه جوان در تحلیلی بر گزارش کمیته موسوم به صیانت از آرای میرحسین موسوی نوشت؛ به رغم آنکه در مهلت قانونی اعتراض کاندیداها به نتیجه انتخابات - و پنج روز اضافه‌ای که شورای نگهبان بر این مهلت افزود - میرحسین موسوی و اطرافیانش نتوانستند حتی یکی از ادعاهای خود مبنی بر "تقلب گسترده " را اثبات کنند؛ بعد از تأیید نهایی انتخابات توسط شورای نگهبان، کمیته صیانت از آرای آقای موسوی با انتشار بیانیه‌ای تفصیلی، در صدد برآمده تا انتخابات ریاست جمهوری دهم را مخدوش جلوه دهد. بخش عمده‌ای از مطالب مطروحه در این بیانیه، ایرادات بدون پایه و فاقد منطقی است که قبلاً نیز در بیانیه‌های میرحسین موسوی مطرح شده و هیچ ربطی هم به فرآیند رأی‌گیری نداشته و بالطبع نمی‌توانند اثبات کننده تقلب در انتخابات باشند.


 
شباهت های جالب حرکت موسوی با بنی صدر و منافقین
ساعت ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٦  

شباهت های جالب حرکت موسوی با بنی صدر و منافقین

«الله اکبر؛ در آستانه پیاده شدن آخرین مرحله کودتا... سازمان... پیشنهاد می کند که مردم قهرمان بار دیگر فریاد پرخروش الله اکبر را در مخالفت با روش های انحصار طلبانه ضد مردمی و ضد اسلامی و در حمایت از آزادی های اساسی در پشت بام خانه ها طنین افکن سازند

اشتباه نکنید، عبارات فوق مربوط به این روزها نیست؛ بلکه برگرفته از اعلامیه سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در تاریخ 27 خرداد 1360 و در حمایت از بنی صدر است!

 


 
رئیس منافقین :موسوی و خاتمی با ما نیستند !!/
ساعت ۱۱:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٦  

موسوی و خاتمی با ما نیستند !!

انتشار بیانیه سرکرده گروهک منافقین در انتقاد از سید محمد خاتمی و میرحسین موسوی بهانهای بود تا رسانههای اصلاح طلب از طریق انتشار و مانور رسانهای بر روی آن، با تمام توان در صدد تطهیر موسوی برآیند.

 

بر این اساس مسعود رجوی با انتشار بیانیه‌ای که اصلاح طلبان آنرا "حملاتی بی سابقه" به رهبران اصلاح طلب نامیدند، با متهم نمودن محمد خاتمی به "خیانت‌"، مدعی شده است که خاتمی به دلیل اعلام وفادارى مجدد به نظام مقدس با اعلام اینکه همواره عاشق و فرزندمخلص امام و نظام است، بار دیگر به حاکمیت مردم و آرمان شعله ور آزادى خنجر کشیده است


 
صبح ایران را تحریم می‌کنید، شب قرارداد تجاری می‌بندید!
ساعت ۱۱:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٦  
خشم وزیر رژیم صهیونیستی از تزلزل اروپایی‌ها در قبال ایران
صبح ایران را تحریم می‌کنید، شب قرارداد تجاری می‌بندید

وزیر امور زیر ساخت‌های رژیم صهیونیستی با ابراز تأسف شدید نسبت به موضع دوگانه غرب علیه ایران گفت: از دیدن این که اروپا در مورد ایران دودوزه بازی می کند و 1200 شرکت اروپایی با ایران همکاری می کنند، متأسفم.

به گزارش رجانیوز به نقل از هاآرتص، بنیامین بن‌الیعاذر با انتقاد از سیاست‌های بدون تأثیر و بی‌فایده غرب علیه ایران و دوگانگی رفتار و عمل اروپایی‌ها اظهار داشت: چرا صبح در قبال ایران قطعنامه صادر و اعلام می کنید، شب که می‌شود بیش از هزار شرکت اروپایی با ایران قرارداد تجاری می‌بندند؟

وی افزود: احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور ایران غرب را ضعیف و مضحک می‌خواند، زیرا او می‌داند که همه به نفت و پول نفت ایران احتیاج دارند.

این وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: اسرائیل نباید به تنهایی خود را در جبهه مقابل ایران قرار داده و بیشترین صدمه را متحمل شود.

وی ادامه داد: اکنون بیش از 42 سال است که در مناطق تصاحب شده ساکن هستیم اما شرایط روز به روز بد و بدتر می شود، باید بنشینیم و به توافقی برسیم.

بن‌الیعاذر تأکید کرد: باراک اوباما نه بوش است، نه کلینتون و نه کارتر. نگاه او به جهان متفاوت است، این شانس ماست که اوباما انتخاب شد زیرا با استفاده از این شرایط می‌توانیم بر آشفتگی‌های درونی خود چیره شویم. چرا اسرائیل باید به‌واسطه امریکا هویت پیدا کند؟ من نمی توانم اسرائیل را بدون امریکا تصور کنم. اسرائیل قدرتمند یکی از مهمترین اهداف و مورد نظر امریکاست.


 
خاطرات خواندنی از ساده‌زیستی رهبرمعظم انقلاب
ساعت ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٦  
خاطرات خواندنی از ساده‌زیستی رهبرمعظم انقلاب

آنچه در ادامه می آید قطره‌ای است از دریایی عظیم که آب دریا را اگر نتوان کشید هم بقدر تشنگی باید چشید. بی‌دلیل نبود که امام راحل (ره) در مورد ایشان فرمودند: «در مورد دوستان و متعهدان به اسلام و مبانی اسلام از جمله افراد نادری هستید که چون خورشید روشنی می‌دهید.»


 
قتل زن محجبه باردار
ساعت ۱۱:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٦  
قتل زن محجبه باردار

"مروه الشربینی" 33 ساله تبعه مصر و صاحب یک فرزند 3 ساله در هفته گذشته به دست یک تبعه آلمانی در شهر "درسدن" آلمان به قتل رسید.

به گزارش شبکه ایران،یک شهروند ایرانی مقیم آلمان در نامه‌ای اظهار داشت: چهار روز پیش درآلمان اتفاقی افتاد که قلب هر انسانی را بدرد میآورد ولی متاسفانه این خبر بصورت صحیح و آنطور که شایسته بود منعکس نشده است.

خانم مسلمان 32 ساله آبستنی که به علت با حجاب بودن مورد توهین جوان بی ادبی قرار گرفته بود و به همراه همسر و پسر خردسالش برای شکایت در دادگاه حاضر شده بود مورد حمله متهم قرار گرفت ودر جلوی چشم فرزند خردسالش و همسرش و قاضی و دیگر کارکنان دادگاه به طرز فجیعی با چاقو به قتل رسید.


کلمات کلیدی: آلمان ،بین الملل ،حوادث ،مصر
 
موسوی شرایط تاسیس حزب را ندارد ن
ساعت ۱۱:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٦  

 

موسوی شرایط تاسیس حزب را ندارد

نماینده مردم فریدونشهر با اشاره به ادعای موسوی برای تاسیس حزب سیاسی گفت: افرادی می‌‌توانند در این فضا فعالیت سیاسی کنند که به ولایت فقیه، قانون و شورای نگهبان پایبندی داشته باشند، لذا اخذ مجوز برای تاسیس حزب توسط موسوی مشکل خواهد بود.

بهمن محمدی نماینده مردم فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس گفت: موسوی باید نتیجه انتخابات را می‌پذیرفت، به رئیس جمهور منتخب تبریک می‌گفت و سپس اقدام به تاسیس حزب می‌کرد.


 
شورای پول و اعتبار با دستور رییس جمهور به بانک مرکزی منتقل شد
ساعت ۱٢:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳  
عضو ناظر بر شورای پول و اعتبار در گفت‌وگو با فارس:
شورای پول و اعتبار با دستور رییس جمهور به بانک مرکزی منتقل شد

خبرگزاری فارس: عضو ناظر بر شورای پول و اعتبار گفت: رئیس جمهور دستور داد شورای پول و اعتبار بجای تشکیل در دولت در محل واقعی خود یعنی بانک مرکزی تشکیل شود.


هادی قوامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص تشکیل شورای پول‌ و اعتبار ، با بیان این نکته که بانک مرکزی متولی مسائل پولی کشور است، افزود: به همین دلیل این بانک می‌تواند مسائل پولی و مالی کشور را به خوبی بررسی کند.


کلمات کلیدی: احمدی‌نژاد ،اقتصاد ،ایران
 
انتشار جزییات جدید از بازجویی‌های صدام
ساعت ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳  
انتشار جزییات جدید از بازجویی‌های صدام

پس از حمله آمریکا به عراق در سال 2003، صدام، دیکتاتورعراق تا آستانه سقوط بغداد در این شهر بوده است؛ چند ماه بعد وی در همان مزرعه‌ای که در سال 1959 پس از سوء قصد به جان نخست وزیر وقت به آنجا فرار کرده بود، دستگیر شد.

براساس گزارش ایسنا، بازجویی‌های فاش شده اف.بی.آی که در زمان حبس صدام در بازداشتگاه آمریکایی‌ها صورت گرفته جزییات جدیدی در خصوص نوع زندگی صدام پس از فرار ارایه می‌دهد.


کلمات کلیدی: عراق ،بین الملل ،آمریکا
 
آقای کروبی بخواند!/روایتی از قصه‌ سانسور شده یک جلسه
ساعت ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳  
روایتی از قصه‌ سانسور شده یک جلسه
آقای کروبی بخواند

روزنامه وطن امروز در شماره روز پنج‌شنبه خود به انتشار داستان‌گونه یکی از جلسات با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی پرداخت.

به گزارش رجانیوز، در این مطلب که تیتر یک روزنامه نیز با تیتر "آقای کروبی بخواند!" به آن اختصاص یافته است، بخشی از گفت‌وگوی همسر یکی از 3 عضو این جلسه با شهرام جزایری درخصوص دریافت 300 میلیون و 200 میلیون تومان دریافتی از وی منتشر شده است:

جلسه تشکیل شده است. آقایان رؤسا همه در کنار هم روی مبل‌های استیل نسبتا قدیمی نشسته‌اند. هر کدام از آقایان با خود یک نماینده هم آورده‌اند. بر لب هر کدام از اینان نیز به تناوب، لبخندی ملیح می‌آید و می‌رود تا اینکه جلسه رسمیت می‌یابد.


کلمات کلیدی: کروبی ،ایران ،سیاست
 
ایندیپندنت: یک تهدید داخلی اگر داشته باشیم، بی‌بی‌سی و بخش فارسی‌اش است
ساعت ۱٢:٠٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳  
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت:
یک تهدید داخلی اگر داشته باشیم، بی‌بی‌سی و بخش فارسی‌اش است

یک روزنامه انگلیسی با اشاره به اینکه اقتدار انگلیس در حال نابودی است و به همین جهت در ماجرای بازداشت کارمندان سفارتش در تهران دست به دامان اتحادیه اروپا شده است، به عملکرد بی‌بی‌سی و به‌ویژه بخش فارسی‌اش اشاره کرد و آن را یک تهدید داخلی برای انگلیسی‌ها خواند.

به گزارش رجانیوز، روزنامه ایندیپندنت چاپ لندن نوشت: دولت انگلیس تاوان آشفتگی روابطش با ایران را فقط و فقط به دلیل بی‏.‏ بی‏.‏ سی و بویژه بخش فارسی آن می پردازد‏.‏

این روزنامه افزود‏:‏ وزیر خارجه انگلیس باید از ایران تشکر کند زیرا هیچ کشور دیگری به اندازه ایران نمی توانست انگلیس را یک تهدید و دولت خبیث بنامد چه برسد به آنکه با آن وارد یک درگیری دیپلماتیک تمام عیار شود‏.‏


 
از "اوباما 2008" تا "موسوی 2009"
ساعت ۱٢:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳  
از "اوباما 2008" تا "موسوی 2009"

دکتر علی عرفان- اشاره: همان‌گونه که انتظار می‌رفت، میرحسین موسوی در مورد اعلام تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان بیانیه شماره 9 خودرا صادر کرد. از کل متن کامل این بیانیه یک پاراگراف را انتخاب کردم تا توصیه ایشان را عمل کنم:

میرحسین موسوی: به صداقت بازگردیم. چگونه از مردم می‌خواهیم ایمان‌های مذهبی‌اشان را سرمایه اعتماد به ما قرار دهند در حالی که صراحتاً به آنان دروغ گفته می‌شود؟

در این یادداشت تلاش خواهم کرد به توصیه جناب آقای موسوی عمل کنم و ابعاد مغفول مدل تبلیغاتی ستادانتخاباتی وی را که تلفیقی از مدل انتخاباتی اوباما در سال 2008 و نیز فریبکاری‌ها و دروغ پردازی‌های رایج در انقلابهای رنگی بود، کالبدشکافی نمایم.

انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری در ایران علی‌رغم تداوم در مسیر 30 ساله انقلاب و سی‌امین انتخاب در قاموس تاریخی دارای وجوه تمایزی با انتخابات های گذشته است که ابعاد آن را بیش از پیش پیچیده و چند لایه نشان می دهد. در این دوره "سطح" شیوه و رویکرد رقابت‌ها دارای مختصات خاصی بود که در این مقاله به این موضوع می پردازیم.


 
نه مسبوق به سابقه است، نه به صلاح کشور
ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱۳  
نامه برقعی در مقابل تصمیم عجیب مجلس
نه مسبوق به سابقه است، نه به صلاح کشور

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور پیش از تصویب کلیات طرح دوفوریتی اصلاح ردیف‌های بودجه سال 88 در جلسه علنی روز چهارشنبه‌ی مجلس در نامه‌ای به آیت‌الله جنتی، دبیر شورای نگهبان نکات مهمی درباره تبعات این طرح غیرکارشناسی را بیان کرد.

به گزارش رجانیوز، امیرمنصور برقعی صبح دیروز متن این نامه را که با عنوان علی لاریجانی، رئیس مجلس صادر شده بود، در اختیار نمایندگان گذاشت تا مانع از تصویب این طرح شود اما اراده سیاسی حاکم بر مجلس هشتم به‌ویژه از سوی هیئت رئیسه که روزهای گذشته نیز در صحن علنی بروز داشت، مانع شنیده شدن سخنان نماینده دولت و کارشناسان اقتصادی مجلس هشتم که مخالف این طرح بودند، شد.


کلمات کلیدی: مجلس ،احمدی‌نژاد ،ایران ،اقتصاد
 
مجلس ثابت کرد: مرگ خوب است اما برای همسایه!!!
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٢  
مجلس ثابت کرد: مرگ خوب است اما برای همسایه
علامت سؤال در مقابل صلاحیت و توان قانونگذاری در مجلس

گروه سیاسی- 38 نماینده مجلس در اولین فرصت پس از فروکش کردن ناآرامی‌ها، طرحی را به صحن علنی مجلس آوردند که براساس آن مصوبه قبلی خود در بودجه 88 را نقض کردند تا بدون دقت در تبعات این تصمیم، بار تصمیم‌گیری‌های آنی خود را به قوه مجریه و بدنه عظیم کارمندان آن منتقل کنند.


کلمات کلیدی: مجلس ،احمدی‌نژاد ،ایران ،اقتصاد
 
مالیخولیا و 3 رئیس‌جمهور غیرقانونی ایران
ساعت ۱۱:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱٢  
مالیخولیا و 3 رئیس‌جمهور غیرقانونی ایران

حجت‌الاسلام دکتر علی جعفری*

1- مالیخولیای رئیس‌جمهور بودن از بیماری‌های جالب و خطرناکی است که برخی از افراد را در نظام‌های دموکراتیک دچار خود می کند. تاریخ کوتاه اما پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی ایران موارد متعددی از این بیماری را ثبت کرده است. تقریباً هر 4 سال یک‌بار، در صف ثبت نام کاندیداتوری ریاست جمهوری در ساختمان وزارت کشور موارد متنوعی از این بیماری قابل مشاهده است. خبرنگاران رسانه‌ها و کارمندان وزارتی بیش از دیگران با افرادی مواجه شده اند که بدون دارا بودن حداقلی از استانداردهای عقلانی، علمی و حتی روحی- روانی با جسارت و جدیتی وصف ناپذیر خویشتن را در معرض کسب صلاحیت جهت حضور در میدان رقابت انتخاباتی قرار می دهند. امسال به همت تلویزیون، مردم نیز توانستند تصاویر عجیبی را از چنین افراد متوهمی ملاحظه کنند و حیران و انگشت به دهان پای گیرنده های خود میخکوب شوند. این حیرانی به دنبال خود تأسفی همگانی را دامن زد و این سئوال که: "لااقل چرا باید هزینه "توهم" چنین افرادی از گنجینه فرهنگی مردم ایران و حیثیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی پرداخت شود؟ آیا موقع آن نرسیده است که با اصلاح قانون انتخابات، نظام و مردم از دردسر توهم و خوش خیالی زیادی برخی زودتر خلاص شوند؟"


 
خدماتی که موسوی به انقلاب کرد!
ساعت ٧:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
خدماتی که موسوی به انقلاب کرد!


انقلاب راه آینده‌ی خود را می گشاید... انّ مع العسر یسراً... مسیر حق برای پویندگان آن مسیر سهل و راحتی نیست. حق، ماحصل مجاهده است و مجاهده یعنی گذراندن عقبه های خطرناکی که در هرکدامش بیم هلاکت و انحراف است. انتخابات دهم بی تردید یکی از این عقبه های تاریخی بود که گذر از آن، گشایش دهنده ی راه آینده‌ی تفکر معنوی انقلاب در عسرت آخرالزمان خواهد بود.

در متن و بطن اغتشاشات و دل‌گیری‌های اجتماعی از رخدادهای پس از انتخابات 22 خرداد، برکاتی نهفته است از جنس برکاتی که اتفاقات سال های نخستین دهه 60 برای آینده‌ی انقلاب به‌جای گذاشت و طبیعتاً باعث و بانی این برکات را در وجهی از تحلیل، باید کسانی دانست که آنروی سکه‌ی حق‌نمایی و تظاهر به خط امام را برای تاریخ افشا کردند. از این نگاه میرحسین موسوی بی شک در عقبه‌ی 22 خرداد 88، خدمات شایانی به انقلاب ارزانی داشته است!


 
بمب خبری مرگ مایکل جکسون وفروکش کردن حس انسان‌دوستی غرب نسبت به ایران
ساعت ٧:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
بمب خبری مرگ مایکل جکسون وفروکش کردن حس انسان‌دوستی غرب نسبت به ایران

خبر مرگ ناگهانی "مایکل جکسون " ستاره موسیقی پاپ آمریکا آن هم در سن 50 سالگی باعث شد تا حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران از صدر اخبار رسانه های این کشور کنار زده شود و ذهن آمریکایی ها چند روزی از دست بمباران های خبری این رسانه ها علیه ایران آرام گیرد.

به گزارش ایرنا این چهره موسیقی پاپ آمریکا پنجشنبه شب به وقت محلی براثر سکته قلبی در گذشت.

رسانه های آمریکا در کمتر از دو هفته گذشته , لحظه ای از انتشار اخبار مربوط به تحولات پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران دست نکشیدند و بی کیفیت ترین فیلم ها از آنچه که درگیریهای خیابانی در ایران عنوان می شد, از شبکه های تلویزیونی این کشور پخش شد.

اعلام خبر سکته قلبی مایکل جکسون و پس از آن مرگوی، یک بمب خبری در آمریکا بود و موضوع ایران را با همه تلاش گردانندگان اسرائیلی رسانه های آمریکایی به حاشیه راند.

زندگی پر از حاشیه مایکل جکسون و درگیری روزهای آتی خانواده بر سر میراث او، احتمالا باعث می شود تا روزها توجه آمریکایی ها به این موضوع جلب شود.


 
«آژاکس 2»‌ طرحی برای کودتای مخملی غرب در ایران
ساعت ٧:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
گزینه‌های استراتژی جدید امریکا در قبال ایران/2
«آژاکس 2»‌ طرحی برای کودتای مخملی غرب در ایران

در قسمت اول این گزارش مهم، بخش‌هایی از گزینه‌های استراتژی جدید امریکا در قبال ایران، 6 تن از استراتژیست‌های وابسته به انستیتو بروکینگز امریکا (کنت ام پولاک، دانیل ال بای من، مارتین ایندیک، سوزان مالونی، مایکل ای اُ هانلون، بوروس ریدل)، در قسمت دوم، محورهای بعدی این گزارش آمده است:

فصل پنجم: واگذاری به بنیامین نتانیاهو

تشویق اسراییل به حمله‌ی نظامی

- در سی سال اخیر امریکا و ایران مشکلات فراوانی داشته‌اند، اما ایران هیچ‌گاه رو در رو با امریکا درگیری نظامی نداشته و اقدام به عملیات تروریستی علیه امریکا ننموده است. اما اسراییل همواره ایران را یک خطر جدی علیه خود می‌داند. اسراییل همواره در این فکر بوده است که به تأسیسات هسته‌ای ایران حمله کند.


 
کدام راه به سمت ایران؟
ساعت ٧:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
گزینه‌های استراتژی جدید امریکا در قبال ایران/1
کدام راه به سمت ایران؟

حضور گسترده‌‌ی مردم ایران در انتخابات 22 خرداد 1388 برای برگزیدن رئیس دولت دهم جمهوری اسلامی، در نوع خود کم‌‌سابقه و اکنون موجب فخر جامعه‌‌ی ایرانی است. اما به دلیل برخی مسایل و پاره‌‌ای اعتراضات، همگان شاهد تلاش آن دسته از بیگانگان برای مصادره و تبدیل این حرکت عظیم به ضد کارکرد خود هستند، که در یک قرن اخیر بیشترین دشمنی را با مردم ایران اعمال نموده‌‌اند.


کلمات کلیدی: ایران ،بین الملل ،سیاست ،آمریکا
 
مجمع روحانیون مبارز، به کجا چنین شتابان؟!
ساعت ٧:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
وبلاگ شخصی زادسر:
مجمع روحانیون مبارز، به کجا چنین شتابان؟!

خبرگزاری فارس: نماینده ادوار مجلس در واکنش به بیانیه اخیر مجمع روحانیون مبارز نوشت: مجمع روحانیون مبارز به کجا می‌روند؟ آن‌هم چنین شتابان!، کمی تأمل کرده، و باور بفرمایند که پایان این راه تاریک "ناکجا آباد "، خواهد شد.


به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، حجت الاسلام علی زادسر جیرفتی نماینده ادوار مجلس در وبلاگ شخصی خود طی مطلبی نوشت:


 
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی: موسوی راه بنی صدر را شروع کرده است
ساعت ٤:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:
موسوی راه بنی صدر را شروع کرده است

خبرگزاری فارس: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: موسوی راه بنی صدر را شروع کرده و اگر مستقیم با آمریکا گره نخورده باشد، غیرمستقیم گره خورده است.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در اجلاس دبیران حزب موتلفه اسلامی گفت: حزب موتلفه اسلامی در اتفاقات اخیر به دنبال کاهش تنش‌ها و حرکت‌ در خط مستقیم رهبری است.


 
آیت‌الله خزعلی:قصد موسوی زیر سؤال بردن حضور بی سابقه مردم در انتخابات است
ساعت ٤:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
آیت‌الله خزعلی در گفت‌وگو با فارس:
قصد موسوی زیر سؤال بردن حضور بی سابقه مردم در انتخابات است

خبرگزاری فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: قصد میرحسین موسوی و طرفداران آنها ابطال انتخابات نیست، بلکه می‌خواهند این کار بزرگ و حضور 85 درصدی مردم که در دنیا بی‌سابقه است را زیر سؤال ببرند.


آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آیین و اندیشه فارس، در مورد اغتشاشات اخیر تهران با بیان اینکه به اعتقاد من میر‌حسین موسوی را از نو باید شناخت، گفت:


 
رییس سازمان اطلاعات استان تهران برخی از ابعاد اغتشاشات اخیر را تشریح کرد
ساعت ٤:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  

رییس سازمان اطلاعات استان تهران برخی از ابعاد اغتشاشات اخیر را تشریح کرد

وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سال گذشته تعدادی از افراد خاص و افراطی با توجه به عدم اقبال مردم به آنان به دنبال آن شدند که به هر نحو ممکن و تحت هر شرایطی حاکمیت را به تصاحب خود درآورده و در راستای قدرت طلبی و مقاصد منفعت طلبانه خود و بیگانگان گام بردارند.


 
قای موسوی! اکنون نوبت "ملت" است
ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
آقای موسوی! اکنون نوبت "ملت" است
دفتر پژوهش و بررسیهای خبری-سید حسین علوی*:این مظلومیت ملت ایران است.این مظلومیت کسانی است که براستکبارستیزی پافشاری کردند.این مظلومیت حزب الله است. این مظلومیت کسانی است که براساس دستورصریح مولای متقیان مردانه دربرابرمفسدان واشراف زادگان وباندهای ثروت و قدرت ایستادند و نلرزیدند

1- انتخاباتی برگزار شده، یک کاندیدا پیروز شده و کاندیدای دیگر شکست خورده است. چه کاندیدایی شکست خورده ؟ همان کسی که ضدانقلابیونی چون شیرین عبادی و سیمین بهبهانی و نهضت آزادی و احزاب مشارکت و مجاهدین و رسانه سازمان سیا (voa) و رسانه دولت فخیمه بریتانیا (bbc) و جمعی از وابستگان پیدا و پنهان صهیونیستها دل به پیروزی اش بسته بودند.


 
رسانه ها می خواهندازآب گل آلودماهی بگیرند/ندا ازموسوی حمایت نمی کرد
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
رسانه ها می خواهندازآب گل آلودماهی بگیرند/ندا ازموسوی حمایت نمی کرد
"کاسپین ماکان" نامزد "ندا آقا سلطان" دختر 26 ساله ای که در ناآرامی های شنبه این هفته تهران کشته شد، برخی شایعات روزهای اخیر را قویا تکذیب کرد و گفت خانواده ندا اساسا قصد ورود به حاشیه سازی ها را نداشته و ندارند.

ماکان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، در خصوص مرگ نامزدش، گفت : طی روزهای اخیر حرف و حدیث های فراوان و نقل قول هایی از خانواده ندا آقا سلطان در رسانه های داخلی و خارجی از جمله سایت ها انتشار یافته که بعضا نادرست است و من و خانواده آقا سلطان این حرف و حدیث ها را تکذیب می کنیم.


 
ستگیری ضاربان یک بسیجی در اغتشاشات اخیر تهران
ساعت ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
دستگیری ضاربان یک بسیجی در اغتشاشات اخیر تهران
دونفر از عوامل اغتشاشات اخیر که مبادرت به ضرب و شتم یک بسیجی نموده و تصاویر آن از طریق سیمای جمهوری اسلامی نیز پخش شد،‌ توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسائی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل ازروابط عمومی وزارت اطلاعات، پس از پخش تصاویرحمله عده ای از اغتشاشگران دربخش های خبری سیما، تعدادی از هموطنان در تماس با ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارشات را در خصوص هویت دو نفر از مهاجمین قرار دادند که بلافاصله بعد از تحقیقات و ارزیابی اخبار رسیده، آنان شناسایی و بازداشت گردیدند.
درادامه تحقیقات بعمل آمده، مشخص شد یکی از دو نفر فرد دستگیر شده دارای سابقه گروهکی می باشد .


 
سران جمل در وقت اضافه!
ساعت ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  

سران جمل در وقت اضافه!

شاید اگر این روزها را به چشم خود نمی دیدیم هیچگاه به این خوبی راز غربت علی را در نمی یافتیم....،رازدردل های شبانه پدر امت را با چاه وراز بی کسی وتنهایی ولی دین را در بین همراهان.....


 
هیچ عقل سلیمی نمی تواند قبول کند که احمدی نژاد 24 میلیون رای بیاورد!؟
ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  

هیچ عقل سلیمی نمی تواند قبول کند که احمدی نژاد 24 میلیون رای بیاورد!؟

کل استدلال طرفداران نظریه تقلب در انتخابات را می توان در این جمله خلاصه کرد که (( هیچ عقل سلیمی نمی تواند قبول کند که احمدی نژاد 24 میلیون رای بیاورد!؟ )) خوب اگر قرار است که رئیس جمهور با مراجعه به عقل سلیم انتخاب شود پس دیگر انتخابات برای چه برگزار می شود؟ بهتر نیست این افراد به جای شک کردن در نتیجه انتخابات، به سلیم بودن عقل خود شک کنند؟


 
کدخدایی:هیچکدام ار ادعاهای موسوی درست نبود/سالم ترین انتخابات را داشتیم
ساعت ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٥  
گزارش کدخدایی از بازشماری آرا و رسیدگی به شکایت کاندیداها:
هیچکدام ار ادعاهای موسوی درست نبود/سالم ترین انتخابات را داشتیم

خبرگزاری فارس: سخنگوی شورای نگهبان از بررسی همه گزارش‌ها و شکایات کاندیداهای معترض خبر داد و گفت: گزارش جامعی از رسیدگی به شکایات در پایان مهلت بررسی‌ها به مردم ارائه خواهد شد.هیچکدام ار ادعاهای موسوی درست نبود و سالم ترین انتخابات را داشتیم.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی با اشاره به روند بررسی شکایت‌ها در شورای نگهبان، اظهار داشت: بر اساس آنچه که در 10 روز گذشته انجام شده، کار بررسی‌ها تقریبا تمام شده است اما مصلحت دیده شد که فرصت بیشتری را در اختیار کاندیداهای محترم قرار دهیم.


 
بیانیه شماره 6 موسوی/مقابله با نظام اسلامی یا محاربه با خدا
ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  

مقابله با نظام اسلامی یا محاربه با خدا

پس از بیانات روشن و صریح مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه مبنی بر ضرورت  رها کردن اردوکشی ها و زور آزمایی های خیابانی و بازگشت به قانون، انتظار می رفت نامزدهای معترض در برابر قانون تسلیم شده، از تشنجات و آشوب های خیابانی دست بردارند و طی بیانیه ای رسمی از مردم و رهبری عذر خواهی کنند. ولی مع الاسف نه تنها این این امر مهم اتفاق نیفتاد، بلکه به عکس، با صدور بیانیه هایی از سوی میر حسین موسوی، کروبی، خاتمی و سازمان مجاهدین انقلاب ، مجمع روحانیون مبارز و....در جهت مقابله و محاربه با نظام اسلامی تلاش شد!! گذشته از آن که پس از گذشت چند روز از بیانات مقام معظم رهبری هنوز آقای هاشمی رفسنجانی نامه توهین آمیز و تهدید آمیز خود را مبنی بر اغتشاش آفرینی و سرباز کردن آ تش فشان ها پس نگرفته است!!


 
چرا مافیای قدرت دارد دست به خودکشی می زند ؟
ساعت ٩:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  

برداشت اول : حماسه ای به بزرگی انقلاب سوم ...
مقصد هواپیما ، شهر اصفهان بود . هواپیما در حال نشستن بود . جلو رفتم ، دکتر با تعجب به من نگاهی کرد . گفتم : آقای دکتر آمده ام تا امروز شاهد یک حماسه بزرگ باشم . به من نگاه کرد و گفت کجایی ؟ چند شب پیش آن حماسه بزرگ اتفاق افتاد ...


 
کشف مکان ساماندهی تجمعات غیرقانونی اخیر
ساعت ٩:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  
کشف مکان ساماندهی تجمعات غیرقانونی اخیر

پلیس اطلاعات و امنیت تهران از کشف ساختمانی در میدان شهدای هفت تیر خبر داد که در فعالیت برای یک کاندیدا اقدام به ساماندهی تجمعات غیرقانونی، تشویق به آشوب، اقدام علیه امنیت کشور و ایجاد جنگ روانی و تشویش اذهان عمومی به ‌وسیله تکثیر ‌CD‌های جعلی و تخریبی می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در اطلاعیه پلیس اطلاعات و امنیت تهران آمده است: براساس اطلاعات واصله و تحقیقات به‌عمل آمده، اول تیر88 ساختمانی واقع در میدان شهدای هفتم تیر، با مجوز قضایی مورد بازرسی قرار گرفت که برای یکی از کاندیداها فعالیت داشته و در این مجموعه ساماندهی تجمعات غیرقانونی و تشویق به آشوب و اقدام علیه امنیت کشور، ایجاد جنگ روانی و تشویش اذهان عمومی به ‌وسیله تکثیر ‌CD‌های جعلی و تخریبی و تکثیر نامه جعلی منتسب به وزارت کشور در مورد انتخابات در سطح وسیع، اسناد مدارک ارتباط با رسانه‌های معانه و دخالت بیگانگان و طراحی توطئه‌های اخیر کشف شد که باتوجه به اسناد و مدارک مکشوفه ساختمان مذکور به مرکز فرماندهی جنگ روانی علیه امنیت کشور تبدیل شده بود.

دراین اطلاعیه آمده است: دستگیر‌شدگان براساس مدارک و اسناد مجرمانه مکشوفه بازداشت و درحال بازجویی هستند و دو مرکز مشابه نیز بر مبنای اسناد به‌دست آمده شناسایی گردید که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.


 
کانون نویسندگان هم به صف آشوبگران پیوست
ساعت ٩:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  
کانون نویسندگان هم به صف آشوبگران پیوست

برخی اعضای کانون منحله نویسندگان هم با نوشته‌های خود به صف آشوبگران و اغتشاشگران پیوستند.

سیمین بهبهانی با سرودن شعری که در سایت مدرسه فمینیستی منتشر شده ضمن تهدید نظام و تحریک آشوبگران از پیاده نظام دشمن و اغتشاشگران خواسته که همچنان به آشوب و آتش‌افروزی خود ادامه دهند!

این عنصر کانون نویسندگان از چهره‌های مورد حمایت و وثوق جریان ضدانقلاب و تجدیدنظر‌طلب می‌باشدکه در سال‌های گذشته همواره در خط حمایت از ضدانقلاب در ایران حرکت کرده است.


کلمات کلیدی: ایران ،سیاست ،انتخابات
 
تکذیب دستگیری 70 نفر از اساتید دانشگاه
ساعت ٩:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  
تکذیب دستگیری 70 نفر از اساتید دانشگاه

خبرسازی برخی سایتهای خبری مبنی بر دستگیری 70 نفر از اساتید دانشگاه بعد از دیدار با میرحسین موسوی تکذیب شد.

یک مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: پس از جلسه روز گذشته میرحسین موسوی با جمعی ازاعضا انجمن اسلامی مدرسان دانشگاه ، خبری مبنی بر دستگیری 70 نفر از افراد حاضر در جلسه و منتقل کردن آنها به مکانی نامعلوم در برخی سایت‌ها منتشر شد در صورتیکه هیج یک از افراد حاضر در این جلسه بازداشت نشده‌اند.

وی ادامه داد: انتشار این خبر در برخی سایت‌های داخلی باعث شد تا رسانه‌های خارجی نیز از این فرصت سوء استفاده کرده و به دروغ‌پردازی‌های خود در خصوص مسایل داخلی ایران ادامه دهند.

این منبع مطلع با بیان اینکه هیچکدام از اساتید پس از جلسه با میرحسین موسوی بازداشت نشده‌اند تصریح کرد: پس از اتمام جلسه موسوی با اساتید دانشگاهی چند نفر از مقامات دادستانی با برخی از حاضرین در جلسه گفتگو و مباحثه کردند و هیچ یک از افراد مزبور بازداشت نشده‌اند.

گفتنی است برخی سایتهای خبری با انتشار خبری جعلی مبنی بر بازداشت اساتید دانشگاه مدعی شده بودند که این افراد به مکان نامعلومی انتقال داده شده و هیچ اطلاعی از آنها در دسترس نیست


کلمات کلیدی: ایران ،سیاست ،انتخابات
 
وزارت کشور اسناد دروغ گویی نماینده رضایی را منتشر کرد
ساعت ٩:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  
انتشار صورتجلسات بازشماری صندوق‌ها با حضور نمایندگان رضایی
وزارت کشور اسناد خلاف واقع‌گویی نماینده رضایی را منتشر کرد

وزارت کشور در واکنش به ادعاهای نماینده محسن رضایی برای پیگیری شکایات انتخاباتی، اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌دهد ادعاهای این فرد خلاف واقعیت است.

به گزارش رجانیوز، روز چهارشنبه پس از آنکه نامه انصراف محسن رضایی از پیگیری شکایاتش به شورای نگهبان منتشر شد، دکتر کدخدایی سخنگو و معاون این شورا درخصوص این نامه تصریح کرد: به نظر ما حرکت خوبی بود و آقای رضایی وضعیت را درک کردند که از این جهت قابل قدردانی است اما نتایجی که از بازشماری‌های صورت گرفته به‌دست آمد، نشان از افزایش میزان آرای آقای رضایی ندارد و در یکی دو مورد کاهش هم داشته است.


 
نگرانی شدید روزنامه کروبی از لایحه بررسی اموال مسئولان
ساعت ٩:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  
نگرانی شدید روزنامه کروبی از لایحه بررسی اموال مسئولان

روزنامه کروبی در شماره امروز (پنج‌شنبه) خود گزارشی در واکنش به خبر لایحه دولت درخصوص شفاف‌سازی اموال مسئولان نظام منتشر کرد که در آن نتوانست نگرانی شدیدش را از اجرا شدن این لایحه پنهان کند.

به گزارش رجانیوز، در این گزارش تلاش شده است لایحه دولت که در زمینه احیای اصل 142 قانون اساسی است، لایحه‌ای سیاسی و برای خانه نشین کردن رقبا خوانده شود.

این روزنامه البته توضیح نمی‌دهد که این رقبا چه مسئله غیرشفافی دارند که با اجرا شدن این لایحه خانه‌نشین می‌شوند.

گزارش "بررسی اموال مسئولان نظام، برنامه جدید احمدی‌نژاد" روز گذشته در حالی در تحریریه اعتمادملی برای روزنامه امروز تهیه شده است که کروبی نیز دیروز به محل روزنامه آمده بود و در جمع تحریریه نیز یک پیشنهاد جالب مطرح کرد: «من پیشنهادی برای آقای احمدی‌نژاد دارم. وزارت کشور اجازه برگزاری یک تجمع را به ما بدهد بعد ما در یک نقطه تهران تجمع برگزار می‌کنیم، ایشان نیز همزمان در نقطه دیگر تجمعی برگزار کند. آن وقت ایشان ببیند که مردم از کدامیک استقبال می‌کنند. از آنها یا از اصلاح‌طلبان.»


 
دولت دیکتاتور، فرعونی، طاغوت، تروریست، متحجر، نکبت، قرون وسطایی، عصر قجری، دروغگ
ساعت ۸:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/٤  
کلکسیون توهین‌های مدعیان اخلاق به منتخب مردم
دولت دیکتاتور، فرعونی، طاغوت، تروریست، متحجر، نکبت، قرون وسطایی، عصر قجری، دروغگو، رمّال، عبوس، هتاک و...

گروه سیاسی- محمد مهدی تهرانی: تاریخ زیاد به خود دیده است کسانی را که به نام اخلاق، اخلاق را ذبح کرده اند؛ کسانی را که به نام دموکراسی، حقوق مردم را نادیده انگاشته اند و کسانی را که به نام قانون گرایی، قانون را به مسلخ بردند. در انتخابات ریاست جمهوری از جمله تاکیدات میرحسین موسوی در بازه زمانی تبلیغات انتخاباتی پایبندی به اخلاق و بازگشت به آداب اسلامی بود. شعار "ادب مرد به ز دولت اوست"، شعاری بود که وی و حامیانش بارها و بارها تکرار کردند و برای آنکه مستند در جریده تاریخ بماند، پوسترش را هم طراحی کردند.


 
آیا در سخنانتان نشانی از خود رایی و دیکتاتوری مشاهده نمی کنید؟/خطاب به موسوی
ساعت ٦:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  
اشعری در نامه‌ای به میرحسین موسوی:
آیا در سخنانتان نشانی از خود رایی و دیکتاتوری مشاهده نمی کنید؟

خبرگزاری فارس: علی اکبر اشعری در نامه‌ای به میرحسین موسوی خطاب به این نامزد ریاست جمهوری گفت: شما می‌گویید: «بر اعتقاد راسخ خویش مبنی بر باطل بودن انتخاباتی که گذشت و استیفای حقوق مردم پای می‌فشارم» آیا خودتان در این سخنان، نشانی از خودرایی که در صورت ادامه به دیکتاتوری می‌انجامد، مشاهده نمی‌کنید؟


به گزارش خبرگزاری فارس، علی‌اکبر اشعری در نامه‌ خود به میرحسین موسوی آورده است: ملت بزرگوار ایران در روز بیست و دوم خردادماه با مشارکت 85 درصدی در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حماسه‌ای از شور و شعور آفرید. خوشبختانه این حضور آنقدر نمایان بود که همه اعم از موافق و مخالف، شاکی و راضی بر سر آن توافق دارند.


 
جاسوسان آمریکا در ایران فعال هستند
ساعت ٦:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  
اذعان کمیته‌اطلاعات کنگره آمریکا پس از حوادث اخیر تهران
جاسوسان آمریکا در ایران فعال هستند

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته ‌اطلاعات کنگره آمریکا در گفت‌وگو با یک شبکه خبری آمریکایی، به وجود و فعالیت جاسوسان آمریکایی در ایران اذعان کرد.


به گزارش فارس، خانم " دیان فین استاین " در گفت‌وگو با شبکه خبری "سی.ان.ان. " با اشاره به حوادث و ناآرامی‌ها اخیر در تهران به وجود و فعالیت جاسوسان آمریکایی اعتراف کرد.


 
عکس:حمله آشوبگران به مسجد لولاگر در تهران
ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  
عکس:حمله آشوبگران به مسجد لولاگر در تهران


 
فرزند شاه مخلوع :راه من و موسوی هم اکنون به یک تقاطع مشترک رسیده است
ساعت ٦:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  
فرزند شاه مخلوع :راه من و موسوی هم اکنون به یک تقاطع مشترک رسیده است

"رضا پهلوی" فرزند شاه معدوم از حرکت های اخیر اغتشاش گران در ایران و همچنین شخص میرحسین موسوی حمایت کرد.

به گزارش ایرنا، خانم " آهو اوزیورت " که این مصاحبه را برای شبکه خبری سی.ان.ان. ترک با رضا پهلوی انجام داده تحت عنوان " با کسانی که پدرش را سرنگون کرده اند، در یک تقاطع به هم رسیدند"، نوشت : رضا پهلوی می گوید: رویدادهای اخیر، به یک همه پرسی عمومی کشیده خواهد شد.

بنابراین گزار،ش فرزند شاه مخلوع با بیان این که راه او با "مسیر موسوی و دوستانش که ازجمله افرادی بودند که پدرش را از تخت پایین آوردند، هم اکنون به یک تقاطع مشترک رسیده است"، گفت: اگر مدافع یک دعوی مشترک با آنها باشم، به گذشته نگاه نخواهم کرد.

سی.ان.ان.ترک نیز در صفحه نخست اینترنتی خود با عنوان " ترکیه آزادی خود را مدیون نظام لاییک است"، نوشت: رضا پهلوی در گفت وگو با آهو اوزیورت گفت، پدرش نیز قصد داشت راهی را که " آتاترک" بنیانگذار ترکیه پیمود، انتخاب کند و نظام سکولاریستی را در ایران حاکم کند.


 
آقای موسوی! غیر از خودتان، کسی را قبول دارید؟
ساعت ٦:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  
آقای موسوی! غیر از خودتان، کسی را قبول دارید؟

روزنامه جام جم امروز دوشنبه طی یادداشتی به قلم مهدی فضائلی به تحلیل اتفاقات اخیر پرداخته است.

به گزارش ایرنا در یادداشت امروز روزنامه جام جم آمده است:


 
عضو مؤتلفه: خروجی اقدامات موسوی، رضایت ربع پهلوی شده است
ساعت ٦:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  
عضو مؤتلفه: خروجی اقدامات موسوی، رضایت ربع پهلوی شده است

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اعلام حمایت فرزند شاه مخلوع از میرحسین موسوی، از این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خواست تا به مسیر قانون بازگردد و به نظر رهبر انقلاب تمکین نماید.

فرزند شاه مخلوع در سخنانی که از شبکه خبری سی. ان.ان ترک پخش شد، گفته است که راه او با مسیر موسوی و دوستانش که ازجمله افرادی بودند که پدرش را از تخت پایین آوردند، هم اکنون به یک تقاطع مشترک رسیده است و اگر مدافع یک دعوی مشترک با آنها باشد، به گذشته نگاه نخواهد کرد.


 
اعلام جرم جمعی از حقوقدانان و دانشجویان امام صادق(ع) علیه موسوی
ساعت ٦:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  
اعلام جرم جمعی از حقوقدانان و دانشجویان امام صادق(ع) علیه موسوی

جمعی از حقوق‌دانان و دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) علیه میرحسین موسوی به دلیل توهین به رئیس‌جمهور، وزارت کشور و شورای نگهبان اعلام جرم کردند.

به گزارش رجانیوز، در این نامه که خطاب به دادستان تهران نوشته شده و مستنداتی نیز به پیوست آن ضمیمه شده است، به اینکه موسوی در سخنرانی‌ها و بیانیه‌های خود نسبت‌های خلاف واقع متعددی از قبیل دروغ‌گویی، خرافه‌گرایی، فریب‌کاری، ماجراجویی و... به رئیس‌جمهور قانونی کشور داده، اشاره شده و تقاضای رسیدگی به این بزه را مطرح و اعلام جرم کرده است.

متن کامل این نامه و پیوست‌های آن در ادامه آمده است:


 
وقتی موسوی کف‌بینی و قانون‌گریزی نمی‌کند!
ساعت ٦:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۱  

شتباهات فاحش در بیانیه شماره 5 موسوی

وقتی موسوی کف‌بینی و قانون‌گریزی نمی‌کند!

حدود یک ماه قبل میرحسین موسوی با رؤیای اینکه خود در رأس دولت دهم حضور دارد، در شیراز فریاد می کشید "دولت دهم، دولت عقلانیت و استفاده از کارشناسان و نهادهایی است که ملت با همت خودش ایجاد کرده است، نه دولت رمالی و کف بینی!"


 
 
 
 
دایرکتوری تبادل لینک ایران