page contents رتبه سنج گوگل وبلاگ خبری تحلیلی ایران نیوز
 

وبلاگ خبری تحلیلی ایران نیوز

اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

شریعتمداری:باید به اسلامیت جریانی سیاسی که حرف دشمن را می‌زند، شک کرد
ساعت ۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٢/٩  

شریعتمداری:
باید به اسلامیت جریانی سیاسی که حرف دشمن را می‌زند، شک کرد

خبرگزاری فارس: مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: باید به حقانیت و اسلامیت جریانی سیاسی که حرف دشمن را می‌زند، شک کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حسین شریعتمداری...


شریعتمداری:
باید به اسلامیت جریانی سیاسی که حرف دشمن را می‌زند، شک کرد

خبرگزاری فارس: مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: باید به حقانیت و اسلامیت جریانی سیاسی که حرف دشمن را می‌زند، شک کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حسین شریعتمداری پیش از ظهر امروز در جمع شمار زیادی از مردم سمنان در سالن قائم آل محمد (عج) منطقه محلات افزود: اگر کسانی در یک جریان سیاسی دقیقا حرف‌هایی را می‌زنند که دشمن می‌زند و اهدافی را دنبال می‌کنند که دشمن دنبال می‌کند و با ده‌ها زبان نظر خود را بیان می‌کنند، به حرف‌های آنها و اسلامی که دنبال می‌کنند شک کنید. 
وی ادامه داد: این گروه‌ها برای اهداف و ارزش‌ها و زحمت‌هایی که در راه پایداری اسلام کشیده‌ شده است، عقیده‌ای ندارند و مراقب باشید خون شهیدان را پایمال نکنند هرچند که خون شهیدان پایمال شدنی نیست. 
شریعتمداری گفت: اگر جریانی حرف آمریکا را تکرار می‌کند، به آن شک نکنید و بدانید که این حساب دو دو تا چهار تاست و نگاه کنید ببینید کسانی که زلف خود را با زلف آمریکا گره زده‌اند، اکنون چه وضعی دارند. 
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: اهداف شهدای فلسطین برگرفته از اهداف شهید فهمیده در ایران است و این شهیدان بودند که سقف نظام سلطه را شکافته و طرحی نو در انداختند. 
وی افزود: شهیدان به همت امام خمینی (ره) اسلام ناب را از صفحه‌های کتاب و پس‌ذهن‌ها بیرون آوردند و به کرسی حاکمیت نشاندند و ظلم‌ستیزی یکی از نشانه‌های این اسلام ناب است و اگر شما این اسلام ناب را به کرسی نمی‌نشاندید، کسی با شما کاری نداشت. 
مدیر مسئول روزنامه کیهان افزود: در زمان طاغوت، دو سوم فقه تعطیل شده بود و دینی که پرخوری کلان سرمایه‌داران را در کنار فقر تهی‌دستان تحمل کند و ظلم‌ستیز نباشد، اسلام نیست. 
شریعتمداری گفت: دین از سیاست جدا نیست، اما این به آن معنی نیست که دین به ‌نفع سیاست خودکشی کند. 
وی تصریح کرد: وقتی شما انقلابی اسلامی با ویژگی‌های والا و ظلم‌ستیز می‌کنید، چند اتفاق مهم روی می‌دهد که یکی از اتفاقات قد علم کردن نظام سلطه بین‌المللی در مقابل شما مردم مسلمان است. 
مدیر مسئول روزنامه کیهان افزود: وقتی شما به نظام استکباری هجوم برده و دستش را کوتاه کردید و منافع آنها را به خطر انداختید، استکبار نیز با روش‌های خود به شما حمله می‌کند. 
شریعتمداری خطاب به ملت ایران ادامه داد: حتی محرومان عالم مثل لبنان، فلسطین، الجزایر، غزه و ترکیه به شما چشم امید می‌دوزند و یکی از سیاسیون و علمای جهانی به این موضوع اقرار کرده است که انقلاب اسلامی، جهان دین‌باوران را برانگیخت و ما به زودی باید شاهد برانگیختگی مسلمانان در همه جای جهان باشیم و این یک حقیقت است و نه یک شعار و نمونه‌اش پیروزی حزب‌الله لبنان بود. 
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی از نوع اتفاقات عادی نبود و شهیدان نیز پیرو امام والامقام علیه استکبار توفان به پا کردند و کاری که شهیدان کردند، باید مورد تفکر و بررسی قرار بگیرد. 
مدیر مسئول روزنامه کیهان اضافه کرد: کانون قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران خود اسلام است که دشمن این کانون را برای پیروزی خود مورد حمله قرار می‌دهد و این حمله را از چند راه آغاز می‌کند. 
شریعتمداری گفت: یکی از این راه‌ها، ساخت جریان موازی اسلام است که همه ویژگی‌های جریان اصلی اسلام را دارد و فقط ظلم‌ستیزی که مطابق میل دشمن است، از آن حذف می‌شود. 
وی افزود: اسلام آمریکایی یکی از این جریانات موازی است؛ مثل طالبان و سکولاریسم که با چندین قرائت از اسلام، ظلم‌ستیزی در آن راه ندارد و مانند آن زمانی است که کسانی آیاتی مانند قرآن جعل کردند. 
مدیر مسئول روزنامه کیهان افزود: اگر دیدید کسی اسلامی را معرفی می‌کند که ظلم‌ستیز نیست و در آن آمده است که آمریکا به ما کار داشته باشد، اما ما به آمریکا کار نداشته باشیم، آن اسلام ناب نیست. 
شریعتمداری افزود: اگر دینی گفت که از مسلمانان جهان که مورد ظلم استکبار هستند، دفاع نکنید به آن شک کنید. 
وی خطاب به مردم سمنان افزود: از گفته امام خمینی (ره) که فرمودند میزان حال فعلی افراد است، پیروی کنید در حالی که سوابق افراد را می‌بینید. 
مدیر مسئول روزنامه کیهان ادامه داد: این تعبیر میزان حال فعلی افراد است، مربوط به کسانی می‌شود که قبلا خوب بوده‌اند و حالا وضعشان خراب شده و این فرمول راحتی است و می‌توان در سابقه‌ افراد دقت کرد. 


کلمات کلیدی: ایران ،سیاست ،انتخابات
 
 
 
 
دایرکتوری تبادل لینک ایران