رحیم‌مشایی :قیمت هتل‌ها نوروز 88 افزایش نمی‌یابد

رحیم‌مشایی در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد
قیمت هتل‌ها نوروز 88 افزایش نمی‌یابد

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: قیمت هتل‌های سراسر کشور نوروز 88 افزایش نمی‌یابد.

اسفندیار رحیم‌مشایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: نوروز 88 هیچ افزایش قیمتی در هتل‌های سراسر کشور نخواهیم داشت. 
وی درباره پیش‌بینی‌های خود از وضعیت سفرهای نوروزی در سال 88 گفت: در حال حاضر تقریباً سفر در کشور نهادینه شده است و پیش‌بینی می‌شود که نوروز 88 با مسافران نوروزی بسیاری در کشور مواجه باشیم. 
معاون رئیس‌جمهوری تصریح کرد: در حال حاضر تمام شهرداران، فرمانداران و استانداران برای سفرهای نوروزی در کشور به کار گرفته شده‌اند که آن‌ها نیز خود را برای حجم انبوهی از مسافران آماده کرده‌اند، البته منابع در استان‌ها منابع محدودی است و تلاش‌های شبانه‌روزی در استان‌ها صورت می‌گیرد. 
رحیم‌مشایی تأکید کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و ستاد تسهیلات سفرهای کشور صورت گرفته است خدماتی را که به مسافران نوروزی ارائه خواهیم کرد افزایش می‌دهیم و با نظارت‌هایی که صورت می‌گیرد مانع از بروز تخلفات خواهیم شد. این بسیار مهم است که مردم در سفرهای نوروزی خود احساس کنند که نظارت، بسیار دقیق است. اگر مواردی از شکایت‌های مردمی از نحوه ارائه خدمات به مسافران وجود داشته باشد به طور جدی رسیدگی خواهیم کرد. 
وی در ادامه گفت: ما هر ساله تعداد زیادی ناظر از مرکز به سراسر کشور اعزام می‌کنیم که بر عملکرد این ناظران نیز ناظران دیگری نظارت می‌کنند تا خدمات عمومی به مسافران نوروزی در حد مطلوبی ارائه شود. 
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: سفرهای نوروزی در کشور ما از از چند روز پیش از نوروز آغاز شده و تا بعد از تطیلات نوروز ادامه می‌یابد که این حجم از سفر، بی‌نظیر است و در دنیا مورد مشابهی نداریم که در طی 20 روز چنین حجم سفری در یک کشور اتفاق بیفتد.

/ 0 نظر / 6 بازدید