احمدی‌نژاد: اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای به روابط منامه و تهران وارد شود

در نامه‌ای برای پادشاه بحرین
احمدی‌نژاد: اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای به روابط منامه و تهران وارد شود

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور ایران در نامه خود برای پادشاه بحرین بر ضرورت تحکیم روابط دوستانه تهران با کشورهای حوزه خلیج فارس و به ویژه بحرین تاکید کرد و گفت: هرگز اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای بر روابط تهران و منامه وارد شود.

به گزارش فارس، "صادق محصولی "، وزیر کشور ایران دیروز در سفر به منامه با "حمدبن عیسی آل خلیفه "، پادشاه بحرین دیدار کرد و پیام "محمود احمدی نژاد "، رئیس جمهور اسلامی ایران را به وی تقدیم کرد. 
احمدی‌نژاد در این نامه بر تمایل کشورش برای تحکیم روابط دوستانه با کشورهای حوزه خلیج فارس و به ویژه بحرین تاکید کرد و خواهان تقویت دائم این روابط برای حفظ صلح و ثبات در منطقه شده است. 
خبرگزاری بحرین "نبا " گزارش داد، رئیس جمهور ایران همچنین در این نامه بر عمق روابط و مناسبات بین دو کشور تاکید کرده و گفته است که هیچ کس نمی‌تواند بر این روابط تاثیر بگذارد و به هیچ شخصی که خیر و صلاح دو کشور را نمی‌خواهد اجازه نمی‌دهد که به روابط بین دو کشور خدشه وارد شود. 
از سوی دیگر پادشاه بحرین نیر بر روابط خوب بین دو کشور در همه زمینه‌ها تاکید کرده و تمایل تهران و منامه بر تحکیم و توسعه این روابط را اعلام کرده است. 
"حمدبن عیسی " پادشاه بحرین همچنین با اشاره به اهمیت سفرهای دوجانبه مقامات دو کشور در راستای تحکیم روابط و همکاری با یکدیگر از سفر وزیر کشور ایران و نیز نامه رئیس جمهور کشومان نیز تشکر و قدردانی کرد. 

/ 0 نظر / 6 بازدید