نه مسبوق به سابقه است، نه به صلاح کشور

در بخشی از این نامه آمده است: هرگونه تغییرات در اعتبارات ابلاغی، روند مبادله موافقتنامه‌ها را با تأخیری حداقل 2 ماهه روبه‌رو خواهد ساخت که خود خلاف بند (50) ماده واحده قانون بودجه سال جاری است.

برقعی افزوده است: علاوه بر مشکلات فرآیندی ناشی از تغییر اعتبارات ابلاغی، اعتبار برخی از دستگاه‌های اجرایی و موارد موضوعی با مشکل جدی و کسری روبه‌رو می‌گردد که نمونه‌هایی از این موارد به شرح زیر است:

●‌ کاهش حدود 16 هزار میلیارد ریال از اعتبارات مربوط به حقوق و مزایای کارکنان دولت موجب اخلال در پرداخت به حقوق‌بگیران دولت (آموزش و پرورش، بنیاد شهید، نیروهای مسلح، بازنشستگان و ...) شده و می‌تواند به مشکلات جدی منجر گردد.

●‌ کاهش حدود 2 هزار و 250 میلیارد ریال یارانه کالاهای اساسی، خریدهای تضمینی و سایر یارانه‌ها که موجب اشکال در پرداخت به کشاورزان بابت خرید گندم، چغندرقند، دانه‌های روغنی،‌ برنج، چای و سایر موارد مشابه می‌گردد.

●‌ کاهش یکنواخت اعتبار در تمام زمینه‌ها در مواردی مانند ردیف‌های درآمد، هزینه‌ای و ایفای تعهدات دولت در پرداخت سود و کارمزد وام‌های داخلی و خارجی مقدور نمی‌باشد. اهمیت این موضوع تا حدی است که دولت اعتبارات مذکور را بدون کاهش، ابلاغ کرده است.

●‌ به دلیل این‌که منابع درآمدی پیش‌بینی شده برای استان‌ها در مجلس افزایش یافته و عملاً امکان وصول آنها وجود ندارد، دولت در ابلاغ اعتبارات استانی بودجه‌های هزینه‌ای دستگاه‌های استانی را کاهش نداده است. در صورت کسر یکنواخت از هزینه‌های جاری تمام دستگاه‌ها، کاهش جبری اعتبارات استانی سبب خواهد شد دولت و نمایندگان محترم مجلس، در حوزه‌های انتخابیه در تنگنا و فشار قرار گیرند.

●‌ در اجرای بند (60) ماده واحده به شکل فعلی، برخی دستگاه‌های اجرایی کمبودها و مشکلاتی در اعتبارات هزینه‌ای خود را به این معاونت منعکس کرده‌اند که مورد بررسی قرار گرفته و تاکنون لزوم اصلاحاتی برای چند دستگاه مورد تأیید قرار گرفته که از طریق ساز و کار پیش‌بینی شده در بند (60) ماده واحده در حال پیگیری است.

به هر حال، تغییر در اعتبارات ابلاغی به تمام دستگاه‌ها در چهارمین ماه سال و پس از ابلاغ تخصیص 6 ماهه دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی و تعهدات ایجاد شده، نه مسبوق به سابقه بوده و نه به صلاح کشور خواهد بود و در اثر آن، همه دستگاه‌های اجرایی کشور حداقل به مدت دو ماه با چالش مواجه خواهند گردید.

/ 7 نظر / 27 بازدید
حسین مقدم

از همین الان به جمع ثروتمندان اینترنتی بپیوندید کسب درآمد از اینترنت ماهیانه 500 هزار تومان بدون نیاز به ایگولد و سایر بانکهای اینترنتی واریز درآمد شما به حساب بانکی شما در ایران (سیبا – سپهر) بدون نیاز به کارکردن با سایتهای کسب درآمد – پی تی سی – وبمستر و حتی نرم افزارهای کسب درآمد با روزانه 4-2 ساعت کار برای اولین بار در اینترنت درآمد ثابت ماهیانه به دست آورید با کلیک بر روی لینک زیر ثبت نام کنید و فعالیت خود را شروع کنید: http://www.sadseda.com/?ref=amjadm

مهسا

http://emamjanam.persianblog.ir/ &http://ax19.persianblog.ir/ استخدام فوری فقط یک نفر

جعفر

دوست گرامی به جای استفاده از سیستم های کلیکی (که بیشترین آن 100 تومان است ومعلوم نیست کسی کلیک کند) فقط با ریختن یک برنامه در کامپیوترتان و جذب زیر مجموعه ها در آمدی تا سقف 92 میلیون تومان داشته باشید. 100% تظمینی از طرف شرکت آمریکایی Green Horse ارائه می شود (ما فقط معرفیم) . دیر میشه تا همه عضو مجموعه نشده اند و زیر مجموعه نگرفته اند بیایید .

برای طلا نمی توان قیمتی مشخص کرد!

لطفا این مقاله را در اینترنت منتشر کنید:به گفته محققان کل ذخایر طلای جهان تنها به اندازه یک خانه 5 طبقه 80 متر مربعی می باشد و جمعیت کره زمین 000/000/7000 ((هفت میلیارد نفر انسان می باشد)) که به همراه بانک های مرکزی جهان و شرکت های سرمایه گذاری و صنایع مختلف مانند صنایع الکتریکی و پزشکی و هوا و فضا و صنعت بزرگ طلا و جواهر سازی دنیا و بسیاری دیگر صنایع و اشخاص همواره تقاضای خرید بخشی از این خانه طلایی کوچک 5 طبقه را دارند با توجه به قانون عرضه و تقاضا که ارزش و قیمت هر کالا و جنسی را مشخص می کند صاحبان این خانه کوچک که احتمالا میلیاردها نفر انسان و شرکت و غیره هستند با چه قیمت پیشنهادی حاضرند سهم کوچک خود را از داده و بفروشند؟ادامه مقاله را حتما در وبلاگ بخوانید بسیار مهم است

فقط دعا مي تواند قضا و قدر را هم در گذشته و هم در آينده تغيير دهد . تا جاييكه كارهاي كرده ، ناكرده شوند . گويي كه هرگز انجام نشده اند.استاد ایلیا میم دروب لاگ آمین می ماند فیلم را تماشا کنید: http://aminmimanad.mihanblog.com

اقتصاد ایران

از وبلاگ شما بازدید کردم ویلاگ مفیدی دارین لطفا به وبلاگ ما هم سر بزنید تبادل لینک داشته باشیم با تشکر

اقتصاد ایران

از وبلاگ شما بازدید کردم ویلاگ مفیدی دارین لطفا به وبلاگ ما هم سر بزنید تبادل لینک داشته باشیم با تشکر