آیت‌الله خزعلی:قصد موسوی زیر سؤال بردن حضور بی سابقه مردم در انتخابات است

ما پیش از این فکر می‌کردیم ایشان مردی والاست، اما پس از اغتشاشات اخیر، باید اندیشه‌های او را از نو بررسی کنیم.
وی در ادامه خطاب به موسوی تصریح کرد: انسان نباید در انتخابات شرکت کند، اما وقتی وارد شد باید تحمل شکست را داشته باشد. به چه دلیل عقلی می‌گویید حتما آرا باید باطل شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اعتراض به حرکت دادن بدون مجوز مردم در خیابان تصریح کرد: مگر این مملکت قانون ندارد؟ وقتی مجوز نمی‌دهند چرا مثل قلدر‌ها و دوران استبداد عمل می‌کنید؟
آیت‌الله خزعلی با بیان اینکه شورای نگهبان که هیچ وقت صندوق‌ها را باز شماری نمی‌کرد، این بار حاضر شد 10 درصد از صندوق‌ها را باز کند، خاطرنشان کرد: اما اگر شما واقعاً معترض هستید، چرا نمی‌روید شورای نگهبان صحبت کنید. حتماً دستتان خالی است و دلیل ندارید.
وی با انتقاد از میر‌حسین موسوی که گوش به حرف برخی از آدم‌های به ظاهر دوست از جمله سعید حجاریان، بهزاد نبوی و عطریان‌فر داده است، اظهار داشت: شما به این افراد به ظاهر دوست تکیه کرده‌اید که گرداننده این اغتشاشات هستند.
وی تصریح کرد: اگر کسی می‌خواهد پیرو حرکت امام پیش برود، نوع تبلیغاتش با رقص همراه نیست. تبلیغات شما زننده و حرکتتان هم نامناسب بود.
آیت‌الله خزعلی در پایان با بیان اینکه قصد موسوی و طرفداران آنها ابطال انتخابات نیست، بلکه می‌خواهند این کار بزرگ و حضور 85 درصدی مردم که در دنیا بی‌سابقه است را زیر سئوال ببرند، خاطرنشان کرد: این آشوب‌ها نشان از قدرت خداست که می‌خواهد بگوید من می‌خواهم ماهیت انسان‌ها را به شما نشان دهم و به زودی آرامش به کشور عزیزمان برمی‌گردد.

/ 1 نظر / 32 بازدید
دکتر امینی

پیری برو بمیر تو را چه به سیاست حتما جیب تو هم پر کردن