اهانت کنندگان به ساحت پیامبر (ص) خودفروخته هستند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس:
اهانت کنندگان به ساحت پیامبر (ص) خودفروخته هستند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان موهن مجتهد شبستری گفت: کسانی که عصمت پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت (ع) را زیر سئوال می‌برند افرادی خودفروخته هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام سید‌ناصر موسوی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه برخی از افراد برای رسیدن به قدرت از هر حربه‌ای استفاده می‌کنند، افزود: این افراد در برهه‌ای از زمان اعلام می‌کنند که غنی‌سازی را به تعلیق در خواهیم آورد که هدف آنان تنها جلب نظر آمریکا و اعیادی آنان در ایران و خارج از کشور است. 
وی اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که بزرگ‌ترین ضربه‌ای که سردمداران کفر خورده‌اند از مذهب تشیع بوده است. 
موسوی با اشاره به اینکه این افراد برای اینکه مذهب تشیع و بزرگان آنرا را زیر سئوال ببرند این مسائل را مطرح می‌کنند، ‌تصریح کرد: آنان در همین راستا اعلام می‌کنند که ما به این مسائل اعتقادی نداریم و انتظار می‌رود مردم ایران با آگاهی کامل دیگر به اینگونه اصلاح‌طلبان جایگاهی ندهند که آنان با این منش خود باعث شکست مذهب تشیع می‌شوند. 
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سخنان مجتهد شبستری بی‌اساس است، افزود: بر اساس آیات قرآن کریم خداوند هر گونه پلیدی را از این خاندان دور کرده و شیعیان به طور صریح و قطعی به این امر اعتقاد دارند. 
وی خاطرنشان کرد: شیعه اعتقاد دارد حتی معصومین زمانی که در قید حیات نیستند شاهد بر اعمال آنان هستند و حتی در آن زمان نیز معصوم هستند. 
موسوی افزود: باید نظر مراجع عالی قدر مذهب تشیع را که نائبان امام زمان (عج) هستند را در نظر داشته باشیم و به حرف‌های عامیانه استنادی نیست و کسانی که عصمت اهل بیت را زیر سئوال می‌برند افرادی خود فروخته هستند. 
وی با اشاره به جنایات حکومت آل سعود در کشتار و مجروح کردن زائرین خانه خدا اظهار داشت: اهانت وهابیان کثیف و خائن به شیعه مسئله‌ای نیست که امروز شروع شده باشد. 
موسوی افزود: سال‌های زیادی است که مبارزه بر ضد شیعه را وهابیون در پاکستان، افغانستان و حتی در ایران داشته‌اند و این در حالیست که حجاج ایرانی تنها گروهی هستند که هنگام حج تمتع به طور واضح از آمریکا و رژیم اشغالگر قدس برائت می‌جویند که تجمع شیعیان نیز در سراسر دنیا توسط گروه‌های سلفی و وهابی مورد حملات انتحاری قرار می‌گیرد. 

/ 0 نظر / 5 بازدید