شریعتمداری:حرف های مجتهد شبستری خلاف عقل و اسلام است

شریعتمداری در گفتگو با فارس:
حرف های مجتهد شبستری خلاف عقل و اسلام است

خبرگزاری فارس: مدیر مسئول روزنامه کیهان در واکنش به سخنان اخیر مجتهد شبستری در دانشگاه اصفهان گفت: این حرف که زده شد، خلاف اسلام و عقل و همه متون است.

حسین شریعتمداری امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در سمنان افزود: ما قبلا گفته‌ایم که در پرونده بعضی از کسانی که امروز داعیه اصلاحات دارند، سوابق خوبی مشاهده نمی‌شود و قبلا ما این‌ها را معرفی کرده‌ایم. 
وی در جواب این سئوال که نظر نهایی شما راجع به فعالیت گروه‌ها و احزاب سیاسی در آستانه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری چیست، افزود: این گروه‌ها تازه تشکیل شده‌اند و باید مدتی از عملکردشان بگذرد و مواضعشان روشن شود تا بتوان نظر قطعی داد. 
وی تصریح کرد: تا وقتی گروهی مواضعش را مشخص نکرده است، به راحتی نمی‌توان درباره آن اظهار نظر کرد. 
مدیر مسئول روزنامه کیهان در پاسخ به این سئوال که شروع حمایت خود را از نامزدهای انتخاباتی از چه زمانی به طور رسمی اعلام می‌کنید، گفت: ما از اصولگرایی حمایت می‌کنیم و هر کسی که اصولگراست، صرف نظر از اینکه در کدام حزب و دسته باشد، مورد حمایت ماست. 
شریعتمداری افزود: اصولگرایی ترجمان دیگری از گفتمان امام و انقلاب است و ما از این مفهوم حمایت می‌کنیم. 
شریعتمداری ادامه داد: هر اصولگرایی جدای از اینکه در کدام دسته و گروه سیاسی فعال باشد، مورد حمایت است. 
وی در واکنش به سخنان اخیر مجتهد شبستری در دانشگاه اصفهان گفت: این حرف که زده شد، خلاف اسلام و عقل و همه متون است. 
مدیرمسئول روزنامه کیهان در جواب اینکه اصلاح‌طلبان با حرف‌ها و گفته‌های خود که در چندین مورد مشاهده شده چه هدفی را دنبال می‌کنند، گفت: بهتر است به خود موضوع نگاه کنیم و طبعا این اظهارنظرها که متاسفانه این روزها مطرح و بلافاصله هم تکذیب می‌شود، زیاد است که امیدواریم این تکذیب‌ها درست باشد. 
شریعتمداری خطاب به برخی سخنرانانی که به دین مقدس اسلام توهین می‌کنند، افزود: آقایی که حتی به ائمه معصوم هم انتقاد کردن را روا و مشکل اصلی در ایران را نبود دموکراسی می‌دانی، کسی که این حرف‌های بیهوده را از خودش در نمی‌آورد و سند روزنامه‌نگار همیشه با اوست. 
وی تصریح کرد: آقایی که می‌گویی نظرات امام خمینی (ره) باید به موزه تاریخ سپرده شود، دیگر نباید از امام حرف بزنی و اهدافش را بررسی کنی. 
مدیرمسئول روزنامه کیهان افزود: امروز وضع روشن است و دیگر نباید خود را فریب خورده بدانید، دوران فریب صدر اسلام دیگر پیش نمی‌آید. 

/ 0 نظر / 3 بازدید