طراحی تیم‌های‌ترور منافقین برای‌ناآرامی و ادامه‌ کشته‌سازی‌در تهران

به گزارش رجانیوز، در فراخوان برای حضور در تجمع غیرقانونی امروز، نقطه خاصی تعیین نشده و با اعلام میادین اصلی شهر، عملاً تیم‌های ترور منافقین قصد ایجاد رعب و وحشت کور در مناطق مختلف شهر را دارند.
 
در تماس‌های تلفنی با شهروندان تهرانی از مبدأ خارج از کشور برای حضور در فراخوان امروز به‌طور گسترده دعوت شده است.
 
این در حالی است که پس از اعمال محدودیت برای موسوی و کروبی، آن‌چنانکه بی‌بی‌سی فارسی روز جمعه به نقل از اصغر رمضان‌پور مدیرکل مطبوعات در دوره مهاجرانی و تحلیل‌گر ارشد فعلی این شبکه عنوان کرد، هدایت جریان فتنه به‌طور کامل به بیرون منتقل شده است. در این زمینه علی افشاری ضد انقلاب مقیم امریکا نیز اعلام کرده که در شرایط فعلی دیگر موسوی توانایی و شخصیت رهبری جنبش را ندارد و شورای هماهنگی راه سبز امید که به تازگی در امریکا تشکیل شده باید رهبری جنبش را در دست بگیرد.
 
همچنین مشابه روز 25 بهمن، سایت وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی نیز برای آشوب‌های امروز صفحه ویژه ایجاد کرده و حتی از روز گذشته شعارهای پیشنهادی را با جهت‌گیری حمایت صرف از موسوی و کروبی بر روی خروجی قرار داده است.
 
در عین حال، منابع امنیتی معتقدند شکست پروژه کشته‌سازی برای جریان فتنه در روز 25 بهمن که با درایت خانواده‌های دو شهید و با توجه به سوابق آن‌ها و حضور انقلابی مردم در مراسم تشییع و تدفین ناکام ماند، جریان فتنه را که اکنون مرکز طراحی آن به‌طور کامل در خارج از کشور است و تعداد معدودی از آشوب‌گران فقط نقش پیاده نظام آن را ایفا می‌کنند، به این نتیجه رساند که باید با کلید زدن فاز جدید آشوب، این پروژه را ادامه دهند.
 
در این زمینه، تعدادی از تیم‌های ترور منافقین با همکاری برخی از خانواده‌های معدومین قصد دارند در چند نقطه غیرمشخص شهر با استفاده از پوشش تجمعات غیرقانونی به صورت کور شهروندان را هدف گلوله قرار دهند و فاز مقابله مسلحانه با نظام را علنی‌تر از قبل کنند.
 
تجمع‌های جزیره‌ای و کوچک اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در کشته‌ها با اقدام مسلحانه برنامه مشخص تیم عملیاتی آشوب‌های امروز است.
/ 2 نظر / 83 بازدید
parsa

باشگاه بازی های اینترنتی و آنلاینن وخصوث کودکان و نوجوانان لطفا این چنین سایت هار و تبلیغ کنید تا کودکو نو جوان ایرانی.....