رئیس منافقین :موسوی و خاتمی با ما نیستند !!/

همچنین در بخش دیگری از این بیانیه آمده است که میرحسین موسوی درحالی از باطل کردن انتخابات کوتاه آمده که هنوز هم آن را نامشروع و پرتقلبمى‌داند.

اما این بیانیه در حالی منتشر شده است که در روزهایی که میرحسینموسوی حامیان خود را به تجمعات خیابانی دعوت می کرد مریم رجوی دیگر رهبر این گروهک تروریستی، حمایتخود را از تظاهرات خیابانی اعلام کرده بود.

 

این بیانیه که به نظر می‌رسد تنها فایده‌ آن مقابله با موجی است کهچندی پیش در افکار عمومی کشور به خاطر وجود مرز مشترک بین مواضع موسوی و گروهکمنافقین ایجاد شده بود، در حالی در روزهای "آرام" کشور منتشر شده است که رژیمصهیونیستی هم چندی پیش به گونهای جالبی به یکباره موضع خود را در قبال میرحسینموسوی تغییر داد.

در حالی که مقامات رژیم صهیونیستی حمایت خود را از اجتماعات خیابانیطرفداران موسوی اعلام می‌کردند، به طوری که وزیر اطلاعات سابق این رژیم صراحتاً گفتکه "موسوی و همسرش روح جدیدی به آزادی بخشیده اند"، اما به یکبار مواضع رژیمصهیونیستی از حمایت از موسوی به اعتراض به وی مبدل شد.

با این حساب انتظار می رود که سلطنت طلبان و فرزند شاه مخلوع هم کهچندی پیش از میرحسین موسوی حمایت کرده بودند، در روزهای آینده بیانیه ای صادر کنندو در آن شدیداً به میرحسین موسوی حمله کنند.

حمایت سلطنت طلبان از میرحسین موسوی نه تنها در تصاویر منتشر شده ازتجمعات ایرانیان مقیم خارج از کشور نمود پیدا کرد بلکه در مصاحبه ای که فرزند شاهمخلوع در گفت وگو با شکبه خبری سی. ان.ان ترک داشت نیز ابعاد تازهای به خودگرفت.

 

رضا پهلوی در روزهای قبل گفته بود که راه او با مسیر میرحسین موسویکه پدرش را از تخت سلطنت پائین آوردند هم اکنون به یک تقاطع مشترک رسیده است و اگرمدافع یک دعوی مشترک با آنها باشد، به گذشته نگاه نخواهد کرد.

به نظر می رسد با وجود حجم زیاد حمایت های ضد انقلاب و دشمنان نظاماسلامی از اقدامات قانون شکنانه میرحسین موسوی، تلاش رسانه های حامی وی برای پر رنگکردن اظهار نظراتی همچون بیانیه رجوی تنها با هدف تطهیر چهره وی صورت گرفتهاست

/ 1 نظر / 38 بازدید
نيشتر

اصلا چرا دروغ، همین پیش پای تو گفتم که یک غزل بنویسم برای تو احساس می کنم که کمی پیرتر شدم احساس می کنم که شدم مبتلای تو برگرد و هر چقدر دلت خواست بد بگو دل می دهم دوباره به طعم صدای تو از قول من بگو به دلت نرم تر شود بی فایده ست این همه دوری ، فدای تو! دریای من ! به ابر سپـردم بیـاورد : یک آسمان ، بهانه ی باران برای تو ناقابل است ، بیشتر از این نداشتم رخصت بده نفس بکشم در هوای تو باسلام وبلاگ زيبا وپر محتوايي داريد من قبلا هم به وبلاگت سر زده بودم از مطالبت لذت بردم خوشحال مي شم به من سر بزني ونظرت رو بگي... دیدم قدری گرفته ام انسان وقتی دلش گرفت از پی تدبیر می رود من هم رفتم