نامه احمدی‌نژاد به مجلس درباره یارانه‌ها

ادیانی به فارس خبر داد:
نامه احمدی‌نژاد به مجلس درباره یارانه‌ها

خبرگزاری فارس: مخبر کمیسیون انرژی مجلس از نامه احمدی‌نژاد و برقعی به مجلس برای کان لم یکن تلقی شدن درآمد پیش‌بینی شده با اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها، به مجلس خبر داد.

علی ادیانی نماینده قائم شهر در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس با بیان اینکه محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور و برقعی معاون برنامه و نظارت راهبردی رئیس جمهور به مجلس نامه‌ای نوشته‌اند، گفت: آقای احمدی‌نژاد و برقعی طی نامه‌ای به مجلس اعلام کردند که ردیف مربوط به درآمد حاصل از لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها را به کمیسیون تلفیق مجلس ارائه شده سقف آن را 8 هزار و 400 میلیارد تومان تصویب کرده، حذف کند. 
وی افزود: دولت در بودجه سال 88 برای اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها 35 هزار میلیارد تومان درآمد پیش‌بینی کرد که 25 درصد آن یعنی 8 هزار و 500 میلیارد تومان آن را در بودجه سال 88 قید کرد، اما کمیسیون تلفیق مجلس چون دید که کل مبلغ 35 هزار میلیارد تومان در بودجه قید نشد و فقط 8 هزار و 500 میلیارد تومان قید گردید، ‌در این مورد تصمیم گرفت و مصوبه مرتبط با این موضوع را 8 هزار و 400 میلیارد تومان کاهش داد. 
مخبر کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: به دنبال این تصمیم کمیسیون تلفیق مجلس و احتمالا با اطلاع از این موضوع که نمایندگان مجلس در صحن با قیمت پیشنهادی دولت در مورد حامل‌های انرژی به دلیل ایجاد تورم زیاد و افزایش قیمت مخالفت خواهند کرد، رئیس‌جمهور و برقعی طی نامه‌ای به مجلس اعلام کردند که درآمد پیش‌بینی شده با اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها فعلا کم لن یکن تلقی شود. 
ادیانی اضافه کرد: مطابق این نامه دولت از قبل لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها درآمدی را در بودجه 88 در نظر نگرفته است. 

/ 2 نظر / 4 بازدید
mojtabah

آیتالله خمینی در وصیتنامۀ سیاسی-الهی میفرمایند وصیت اكید من به قوای مسلح پاسدار و بسیج، در هیچ حزب و گروهی وارد نشده و خود را از بازیهای سیاسی دور نگه دارند. در این صورت میتوانند قدرت نظامی خود را حفظ و از اختلافات درون گروهی مصون باشند. . وظیفه شرعی و میهنی آنان است كه اگر قوای مسلح ، برخلاف مصالح اسلام و كشور بخواهند عملی انجام دهند یا در احزاب وارد شوند كه – بیاشكال به تباهی كشیده میشوند - و یا در بازیهای سیاسی وارد شوند، از قدم اول با آن مخالفت كنند. و بر رهبر و شورای رهبری است كه با قاطعیت از این امر جلوگیری نماید تا كشور از آسیب در امان باشد "دو وظیفۀ اصلی سپاه پاسداران، محافظت از اصل حکومت به وسیلۀ ولی فقیه و اصل جهاد است. . . بنابراین سپاه پاسداران را نباید از بُعدهای سیاسی یا باورهای ایدئولوژیکی محروم کرد. بدون فداکاریهای ما بسیجیها آقای احمدینژاد وجود خارجی نخواهند داشت. http://www.youtube.com/watch?v=Wd76F71NN-0

mojtaba mostafavi

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.