‌سرنوشتی بدتر از بنی‌صدر ‌در‌ انتظار موسوی است

وی اظهار داشت: موسوی پیش از این مدعی قانون‌گرایی بود و در تبلیغات و صحبت‌های خود مکرر دولت نهم را متهم به بی‌قانونی می‌کرد.
رهبر با تاکید بر اینکه موسوی در این بیانیه گفته است که شورای نگهبان را قبول ندارد، تصریح کرد: قبول نداشتن شورای نگهبان یعنی زیر پاگذاشتن یکی از اصول و قوانین مهم قانون اساسی است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موسوی در بیانیه‌های خود به دنبال ابطال انتخابات است، خاطرنشان کرد: خواسته ابطال انتخابات یعنی دهن‌کجی به 40 میلیون رای دهنده و دهن‌کجی به ملت ایران و این همصدایی با دشمنان دیرینه و زخم خورده انقلاب اسلامی است.
وی با تاکید بر اینکه موسوی بدون توجه به سخنان مهم مقام معظم رهبری که فصل‌الخطاب بوده است خواستار تجمع هوادارانش در خیابان‌ها شده است، اظهار داشت: این یعنی شکستن و زیر پاگذاشتن آشکار خط قرمز‌های نظام و ایستادگی در برابر خواسته رهبری و این بدترین دهن‌کجی به ایشان و نظام جمهوری سلامی و ارزش‌های انقلاب است.
رهبر اظهار داشت: در حال حاضر موضوعی مهمتر از امنیت کشور و مردم نیست و موسوی در بیانیه‌هایش موجبات اغتشاش‌ها را فراهم می‌کند و ما امیدواریم که این بیانیه از سوی او تکذیب شود.
وی تصریح کرد: بی‌اعتنایی به قانون و سخنان تاریخی و قطعی مقام معظم رهبری دیکتاتوری است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه موسوی باید این بیانیه را تکذیب کند، تصریح کرد: اگر این بیانیه از سوی خود موسوی باشد سرنوشتی بدتر از بنی‌صدر در انتظار این فرد خواهد بود و تفاوت موسوی با بنی‌صدر اینست که بنی‌صدر رئیس جمهور بود و این اعمال را مرتکب می‌شد اما موسوی یک نامزد عادی برای ریاست جمهوری بوده است.
وی خاطرنشان کرد: اینها با بی‌تفاوتی نسبت به قانون اساسی و مردم چطور می‌خواهند بعد از این در روی مردم نگاه کنند.
رهبر با اشاره به بیانیه نماینده‌های مجلس در خصوص وضعیت موجود در سطح کشور تصریح کرد: این افراد دیوانه قدرت هستند و همین حرکاتشان آنان را ساقط خواهد کرد.

/ 5 نظر / 22 بازدید
محمد

درود بر شما آریایی بزرگ و وطن پرست به نظر من تنها راه پیشرفت ایران و بدست آوردن شکوه تاریخی و باستانی خود این است که پایتخت ایران به مکان باستانی خود و یا منطقه ای نزدیک به آبهای آزاد جنوب منتقل شود. هم اینک اکثر پایتخت ها و مهمتر از آن شهرهای پرجمعیت جهان اگر به نقشه های جهان نگاه کنید نزدیک به آبهای آزاد است و 90 درصد تجارت بین المللی ایران و همچنین دیگر کشورهای جهان ازطریق آبهای آزاد و با کشتی می باشد چون هزینه حمل و نقل دریایی کم هزینه ترین نوع تجارت در جهان است و طبق پیش بینی یکی از اقتصاددانان خارجی تا سال 2025 سه چهارم جمعیت جهان به سمت سواحل و مناطقی نزدیک به سواحل زندگی خواهند کرد برعکس ایران که مهاجرت به سمت مناطقی دورتر از آبهای آزاد جنوب است. اگر این اصلاح صورت گیرد اجناس و مواد اولیه وارداتی با هزینه کمتری به دست مصرف کنندگان و کارخانه ها خواهد رسید همچنین کالاهای صادراتی هم با قیمت کمتری به دست مصرف کنندگان خارجی خواهد رسید و قدرت رقابت کالاهای ایرانی افزایش خواهد یافت و همچنین مصرف انرژی که ایران جزء بزرگترین مصرف کنندگان انرژی در جهان است کاهش خواهد یافت و مانع فقیرتر شدن ایرانیان خواهد شد، ه

محمد

با سلام دوست عزیزم مثل اینکه شما هم مثل رسانه ملی فقط چند عکس که مربوط به اختشاش گران است را در وبتان درج کرده اید .امیدوارم از تصاویر شهدای جنبش مردمی ایران و همچنین تظاهرات آرام آنان نیز تصاویری بگنجانید که خدای ناکرده برخی افراد بی اطلاع دچار تشویش فکری نشود و گمان کنند حقیق آنی است که در رسانه ها و یا در .بلاگ هایی چون وبلاگ شما دیده می شود. البته امیدوارم شما فراموش کرده و یا تصاویر و فیلم های گویای مردمی را ندیده باشید دوستدار شما محمد

مجید

خاک عالم تو سر شما و اون رهبر خرفتتان که مقام والای ولایت فقیه را به آدم دره پیتی و دروغگویی مثل احمقی نژاد پیوند زد

عادل

سلام بااینکه وقت نداشتم اما گذرا تیترهای وبلاگتان را خواندم بسیار متین نوشتید و بسیار قانونمند ولی سوالی باقیست و آن اینکه در دولت های گذشت که این همه قانون شکنی شده است این رهبری که یک شبه آیت الله شد چه گهی میخورد که این طور ضربه به انقلاب زده شد. آن زمان که رهبری بی عرضه روحانی نما باید دخالت میکرد خفه شده بود و مملکت را چاپیدند و الان که باید دخالت نکند از این احمدی حمایت میکند ننگ بر خامنه ای و احمدی و حامیانشان که یکی تو بیشرف با شی. جواب داری به جیمیلم بفرست

عرفان

سلام خسته نباشید من آماده تبادل لینک با شما هستم بییایید در مقابل سبزک ها متحد شویم........