دست پنهان فراماسون پشت پرده تظاهرات 25 بهمن+ مستندات

 

"میر حسین یک مرد مقاطعه چی پول جمع کن و مدیر شرکت مقاطعه کاری سمرقند و نیز یک مؤسسه ی تجارتی دیگر بنام انتشارات قلم ( منشعب از انجمن قلم درباریان برای ایز به گربه گم کردن) آنهم با نام مستعار حسین رهجو بود.
او فرزند یک چای فروش است که بعدها چای های بازار را با تردستی و بنام کارشناس چای در انحصار خود و یاران وشرکاءخود قرار داد و به او لقب سلطان چای در ایران دادند.
او توانست به کمک همان محافل سرّی خود را به روحانیون بچسباند و در درون آنها رخنه کند و منشأ آنهمه خیانتها شود ... و در پایان هم جام زهر را به ولینعمت خود (امام خمینی که قطعاًبه او ایمانی هم نداشته است) بنوشاند."

ضمنا لازم به ذکر است که دکتر محمد مکری در سال 1385 فوت کرده اند. این نکته را ایراد کردم که در جریان باشید و حامیان جنبش محترم! سبز ایشان را به باد فحش و ناسزا بگیرند و او را در کنار افرادی همچون، سید علی خمینی، علیرضا افتخاری، پروانه معصومی و ... قرار دهند.

این سخنان در زمانی زده شده و کتاب خاطرات در زمانی نگاشته شده که جناب موسوی در انزوای فرهنگستان هنر خود مشغول نقاشی بوده اند!

(دوستان عزیزی که مایلند از جریان فراماسونری بیشتر بدانند به "اینجا" مراجعه کنند.)

میرحسین موسوی مهره ای بود از جانب نظام سلطه، برای براندازی حکومت جمهوری اسلامی ایران و فتنه سال گذشته مقدمه ای بود بر تظاهرات ۲۵ بهمن جاری.

همانطور که شما عزیزان بهتر از حقیر میدانید بحث فراماسونری میرحسین موسوی از زمان انقلاب مطرح بوده و درگیری هایی هم بین شهیدان آیت و دیالمه با میرحسین موسوی رخ داده بوده است.

" شهید آیت بسیار با میرحسین مخالف بود، همین‌طور شهید دیالمه. این 2 نفر تفکرات نزدیکی داشتند. شهید آیت می‌گفت، موسوی یک روز هم سابقه درست انقلابی و مبارزاتی ندارد؛ حالا چطور می‌تواند انقلاب ما را با حضور در وزارت خارجه، صادر کند؟! آیت اسناد و مدارکی داشت که چهره واقعی موسوی را نمایان می‌کرد. روزی که قرار بود موسوی به عنوان وزیر پیشنهادی امورخارجه به مجلس معرفی شود و رای اعتماد بگیرد، مرحوم شهید آیت سخت بیمار بود و چند روز غیبت داشت اما تمام اسناد خودش را جمع و جور کرده و در پوشه گذاشته بود تا به مجلس بیاید، همسرش نقل می‌کند و می‌گوید، من از آیت خواستم به مجلس نرود و استراحت کند اما او گفت، امروز(چهارشنبه 16 مرداد 1360) باید تکلیف جمهوری اسلامی مشخص شود و من باید بروم تا این اسناد و حقیقت‌ها را برای مردم روشن کنم.

این اسناد ارتباط موسوی با [...] را اثبات می‌کرد اما آیت زمانی که از در منزل خارج می‌شود در فاصله 30 تا 40 متری بنزی مشاهده می‌شود که راننده ‌آن در حال پنچرگیری است، آیت سوار اتومبیل خودش می‌شود که از جانب افراد مخفی در آن بنز توسط مسلسل ترور می‌شود و نزدیک به 65 گلوله به بدنش اصابت می‌کند و هنوز جای گلوله‌ها روی در منزل او هست.

اسناد شهید آیت بعد از شهادت ایشان چه شد؟

خانم دکتر آیت می‌گوید، اسناد را شهید آیت پشت شیشه اتومبیل قرار داده بود اما آن ضاربان، آنها را دزدیدند. بعدا باجناق آیت دنبال پوشه می‌رود تا اینکه به وزارت امور خارجه می‌رسد، در آنجا فردی پیدا می‌شود و می‌گوید اسناد دست من است، همین جا باشید تا من آنها را بیاورم، باجناق شهید آیت چند ساعت صبر می‌کند اما از آن فرد خبری نمی‌شود تا اینکه معلوم می‌شود از در دیگر ساختمان فرار کرده است. پروفسور محمد مجری هم که استاد تاریخ و جغرافیا در دانشگاه سوربن پاریس بود و مدتی در ایران زندگی می‌کرد، می‌گفت یکسری اسناد دارد که از آیت و دیالمه گرفته است اما الآن هیچ خبری از پروفسور مجری ندارم و اصلا نمی‌دانم زنده است یا نه."

دوستانی که تمایل دارند در این باره بیشتر بدانند به  اینجا  مراجعه کنند.

جالب است باهم نگاهی بیندازیم به چند پوستر تبلیغاتی آقایان موسوی و کروبی:

 

 

و اما در رابطه با راهپیمایی 25 بهمن نکات بسیار جالب توجهی وجود دارد:

 

توجه شما را به دو نکته مهم در رابطه با مسیر حرکت جلب می کنم:

محور حرکت: امام حسین به آزادی

نکته اول:

در جمله فوق "محور حرکت" نماد "هدفگذاری" است، "امام حسین" نماد "دین و مذهب شیعه" است، "به" نماد "جابجایی قدرت" است و "آزادی" نماد "بی بند و باری و آزادی بی قید و شرط" است.

به راحتی می توان فهمید که آنها حتی در "مسیر حرکت" هم به خوبی می دانند که دنبال چه چیزی هستند و بسیار هوشمندانه کلمات را در کنار هم چیده اند.

حداقل فهم از این جمله "رهایی از دین و نیل به آزادی" است.

(در جریان فکری ماسون ها بعضی اعداد برایشان مقدس است)

نکته دوم:

اگر شما در گوگل مپ مسیر امام حسین تا آزادی را سرچ کنید به نکته بسیار جالبی پی خواهید برد.

معمولا اگر در گوگل مپ دو نقطه (مبدا و مقصد) را مشخص کنید، تعدادی مسیر به شما پیشنهاد می شود. برای امام حسین تا آزادی سه مسیر پیشنهاد می شود. عدد ۳ یکی از مقدس ترین اعداد این جریان است. آنها بر یک هرم معتقدند که سه عنصر اصلی سه گوشه این هرم را تشکیل می دهند آن سه عنصر عبارتند از: زن و مرد و شیطان.

به تصویر زیر با دقت نگاه کنید

 

 

 

(برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی اینجا، اینجا و اینجا کلیک کنید)

اکنون به تحلیل این تصویر می پردازیم:

مسیر اول:

 به زمان دقت کنید. ۱۸ دقیقه: ۱+۸=۹ (یکی از همان اعداد شیطانی. اصولا در جریان فراماسونری هر عدد که به زبان لاتین معکوس شود معنا و مفهوم پیدا کند مقدس است. مانند ۹،۶،۲،۵و...)

به طول مسیر دقت کنید: دو عدد شیطانی در کنار هم (۹و۹)

مسیر دوم:

به زمان دقت کنید. ۲۴ دقیقه ۲+۴=۶ (یکی از همان اعداد شیطانی)

به طول مسیر دقت کنید: ۶/۱۲: ۱+۲+۶=۹ (یکی از همان اعداد شیطانی)

مسیر سوم:

به زمان دقت کنید: ۲۵ دقیقه: دو عدد شیطانی در کنار هم

طول مسیر: ۳/۱۳ و باز هم دو عدد شیطانی دیگر در کنار هم.

 

نگاهی کوتاه می اندازیم به تاریخ تظاهرات ۲۵ بهمن:

۲۵/۱۱/۱۳۸۹: اگر این اعداد را با هم جمع کنیم به نتیجه جالبی می رسیم:

۱۳۸۹: ۱+۳+۸+۹=۲۱ و ۲+۱=۳ (۳ یکی از اعداد شیطانی مقدس)

۱۱: (یکی از اعداد شیطانی مقدس) دلیل تقدس این عدد، وجود دو ستون در ورودی معبد حضرت سلیمان است که این جماعت به دلیل وجود این دو ستون، عدد ۱۱ را برای خود مقدس کرده اند.

۲۵: هم ۲ و هم ۵ جزء اعداد شیطانی مقدس هستند.

نگاهی کوتاه می اندازیم به ساعت راهپیمایی:

ساعت ۱۵: ۱+۵=۶  ۶ یکی از اعداد مقدس این جریان فکری است.

و از نگاه دیگر ساعت ۱۵ به روایتی همان ساعت ۳ عصر می باشد. باز هم می رسیم به یکی دیگر از اعداد مقدس شیطانی

* دقت کرده اید امسال آغاز سی و سومین سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

و باز هم پای یک عدد شیطانی دیگر در میان است و آن هم عدد ۳۳ است.

 

 به نظر شما همه اینها اتفاقی است؟

 

/ 9 نظر / 218 بازدید
وحید

سلام وب زیبایی داری یه سربه منم بزن اگه مایل بودی همدیگرو لینک کنیم بهم خبر بده.....[گل]

حد اقل یه کم درباره فراماسونری مطالعه کن نه با دوتا مقاله بیای اینجا تحلیل ارایه بدی... خنده دار بود. 2و3و5 کس تا حالا اعداد مقدس بوده؟ حتی رمز بندی اونها رو هم بلد نیستی.... شما که قدرت دارین دیگه احتیاج به این اراجیف ندارین

فارسی عمومی آبادان

ای خدا ای فضل تو حاجت روا/با تو یاد هیچ کس نبود روا سلام دوست عزیز به امید رقابتی سالم در انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی ماهشهر و حومه و موفقیت استاد منصور آلبوغبیش.

فراماسونری و پاورچین

فراماسونری در سریال پاورچین فراماسونری در سری جدید قهوه تلخ (26) فراماسونری و ... http://www.pavarchinfreemason.mihanblog.com/

yhjhgj

هک و فیلتر کردنه وبلاگهای ترویج شیطان پرستی.با ایمیل اطلاع بدهید

مهدی

تو که در مورد چیزی اطلاعات نداری خواهشا حرف مفت نزن

NightClawler

آخه یارو تو که هیچی نمیدونی بنویسی سواب که هیچ گناه هم داره!!! یکی میاد دنبال فری ماسونری اینا رو بخونه از این بعد هر جا بگن فری ماسونری میگه همش چرته!!! 3و6و2و5و7و8 همه عددا ماله این ملعوناست که!!! :دی نکن این کارو جان من بیخیال!!! جاش 4 لینک از دکتر رائفی پور بذار!!! اگه کسی کارم داشت بهم PM بده ایمیل نزنه!!! Alonee_in_darkness

محمد حسن

سلام دوست عزیز .اگر موافق باشید با هم تبادل لینک کنیم .لطفا مرا با این عنوان لینک کنید: ضد شیطان پرست آردسم:hasan0014.blogfa.com لطفا برای اینکه من هم شما را در وبلاگ لینک کنم در وبلاگم نظر بگذارید که لینکتان کنم با نام مشخص شده از طرف خودتان. با تشکر از شما.

خری یا ملتو خر فرض کردی؟