حزب اعتمادملی:برخی برای کناره‌گیری کروبی به تحریف رو آورده‌اند

حزب اعتمادملی:
برخی برای کناره‌گیری کروبی به تحریف رو آورده‌اند

خبرگزاری فارس: حزب اعتماد ملی اعلام کرد: در دیدار اخیر نمایندگان فراکسیون اقلیت با کروبی هیچگونه مطلبی مبنی بر کناره‌گیری از عرصه انتخابات مطرح نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، بنابر اعلام حزب اعتمادملی، در پی دیدار نمایندگان فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتمادملی با گذشت تنها چند ساعت پس از انجام دیدار، برخی رسانه‌ها با ایجاد فضایی روانی سعی در القای برخی مباحثی داشتند که در امتداد همان جنگ روانی و ایجاد شک و دودلی در مردم در آستانه انتخابات تلقی می‌شود. 
با گذشت قریب به پنج ماه از اعلام کاندیداتوری کروبی، هم اکنون ستادهای انتخاباتی وی با برنامه‌ریزی گسترده، منسجم و همه جانبه خود را برای حضوری جدی در انتخابات آماده کرده است. 
متاسفانه به دنبال این دیدار برخی پایگاه‌های خبری به نحوی عمل نمودند که تلاش داشتند مقوله‌ای را تحت عنوان کناره‌گیری کروبی از عرصه انتخابات را پر رنگ نمایند و به دنبال آن موجی جدید از یاس و دلسردی را در فضای انتخاباتی کشور ایجادکنند. 
در این رابطه و به منظور تنویر افکار عمومی و فعالان سیاسی ذکر چند نکته ضروری به نظر می‌رسد: 
1- همان‌طور که در ماه‌های اخیر بارها و از سوی کروبی اعلام شد، رعایت اخلاق انتخاباتی و پرهیز از هرگونه تخریب و تضعیف، رکن اول فعالیت انتخاباتی است و مجموعه حزب اعتماد ملی و تشکل‌های همسو و چهره‌های موثر حامی کروبی، تمام برنامه‌های خود را بر همین محور پیگیری خواهد کرد. 
2- در دیدار فراکسیون اقلیت آنچه که مورد تاکید دبیرکل حزب اعتماد ملی قرار گرفت، تلاش و توجه جدی به فعالیت‌های انتخاباتی و پیگیری امور تبلیغاتی در فضای سالم و سازنده بود. ایشان در دیدار تاکید داشتند به صورت شفاف و بدور از هرگونه پرده‌پوشی همه نیروها و افراد دلسوز و علاقمند در ستادهای کاندیداهای موردنظر خود با تمام توان در عرصه حضور داشته باشند و فعالیت‌های خود را انجام دهند، در روزهای پایانی منتهی به انتخابات بر اساس میزان اقبال مردمی، موانع و سختی‌های پیش‌رو، افراد و گروه‌ها تکلیف خود را خواهند دانست و مشخص خواهد شد چه کسی در صحنه می‌ماند و چه کسی از صحنه خارج خواهد شد. بنابراین آنچه باید مورد تاکید قرار گیرد آن است که در سخنان دبیرکل حزب اعتماد ملی هیچ گونه مطلبی مبنی بر کناره‌گیری از عرصه انتخابات مطرح نشده است. در طول پنج ماه گذشته نیز افراد و گروه‌های مختلف نیز با طراحی گسترده، برنامه‌های خود را در این راستا آغاز کرده‌اند و فعالیت ها تا لحظه آخر ادامه خواهد یافت. ضمن آنکه بدون شک انتخاب نهایی بر عهده ملت سرافراز ایران است و این مردم هستند که سرنوشت نهایی خود و کشورشان را تعیین می‌کنند و همه در مقابل اراده ملت تسلیم خواهند بود. 
3- نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره نمود آن است که متاسفانه مدیران برخی رسانه‌ها و مطبوعات که در طول این مدت تمام تلاش خود را چه به عنوان عضو حزب اعتماد ملی و چه عضو سایر احزاب در راستای برنامه‌های انتخاباتی کروبی به کار بسته‌اند، علی‌رغم این نکته با انتخاب تیترهای انحرافی، سعی در القای موضوع کناره‌گیری کروبی از صحنه انتخابات را دارند، که به نظر می‌رسد ادامه این روند، شفافیت و سازندگی فضای انتخاباتی را زیر سوال می‌برد و موجب انتشار اخبار غیرواقعی و تحریف شده می‌گردد. 

/ 0 نظر / 8 بازدید