دبیرکل حزب موتلفه اسلامی: موسوی راه بنی صدر را شروع کرده است

وی افزود: هر چه قدر صفوف پشتیبان مقام معظم رهبری بیشتر باشد، کار درست انجام شده و در این راه افراد با هر درجه‌ای در مسیر ولایت حفظ شوند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه باید در چارچوبی حرکت کرد که یک دشمن زیاد و صدها دوست کم باشد، اظهار داشت: موسوی راه بنی صدر را شروع کرده و اگر مستقیم با آمریکا گره نخورده باشد، غیر مستقیم گره خورده است.
حبیبی با تاکید بر اینکه موتلفه به دنبال شعله ور تر کردن آتش اختلافات نیست، بیان داشت: ما به دنبال حمایت از سیاست‌های مقام معظم رهبری هستیم و البته هر کس در مقابل رهبری بایستد، روبروی او می‌ایستیم.
حبیب الله عسگر اولادی دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری نیز در این اجلاس با اشاره به حادثه هفتم تیر اظهار داشت: شهادت شهید بهشتی و یاران ضربه به اسلامیت و جمهوریت نظام بود.
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ارتباط اهل ایمان با هم باید در چارچوب، قرآن، سنت سیره و ولایت باشد، تاکید کرد: ما از غرب و شرق الگو نمی‌گیریم بلکه در مسیر آهنگ ولایت حرکت می‌کنیم.
دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با تاکید بر این که در مسیر احقاق حق باید در مسیر ولایت باشیم، بیان داشت: ما به عنوان مجموعه‌ای از اصولگرایان به دنبال اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری و آهنگ ولایت به این مطلب رسیده‌ایم که باید دوره رقابت را تمام شده دانست و دوره رفاقت را آغاز کرد.
عسگر اولادی افزود: ما تمام وجودمان پاسداری از خط ولایت است.
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: نیروهایی که به امام ولایت و انقلاب معتقدند باید در مسیر انسجام قرار گیرند.
اسد بادامچیان قائم مقام حزب موتلفه اسلامی نیز در این اجلاس گفت: ما به دنبال آرام سازی و التیام بخشی فضای موجود هستیم و به همه توصیه می‌کنیم از هر گونه موضع گیری که به این آرامسازی و التیام بخشی ضرر می‌زند، خودداری کنند.
وی افزود: آنچه برای ما مهم است اینکه همه را پشت سر رهبری قرار دهیم.

/ 1 نظر / 32 بازدید
سارا

ghorboone rais jomhoore maktabitoon besham ke be emam zaman vasle begid ye doaye khas vase moosavi ke az din kharej shode bokone shayad agha enayat konan!!!!!!!!!!!!!