رژیم صهیونیستی با تحمل شکست و خفت غزه را ترک کرد

رئیس دفتر جهاد اسلامی فلسطین:
رژیم صهیونیستی با تحمل شکست و خفت غزه را ترک کرد

خبرگزاری فارس: رئیس دفتر جهاد اسلامی فلسطین گفت: رژیم صهیونیستی بعد از 22 روز حمله ناجوانمردانه و همه‌جانبه به غزه با تحمل شکست و خفت غزه این منطقه را ترک کرد.

ناصر ابوشریف امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در حاشیه همایش چالش‌های غزه در اردبیل افزود: رژیم صهیونیستی با بستن باریک غزه نتوانست مقاومت مردم را بشکند هر چند که بسیار سختی و مشکلات را به مردم تحمیل کرد اما مقاومت زنده و پایدار مانده و می‌ماند. 
وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در طول سال‌های غصب این سرزمین حرکت‌های ایذایی بسیاری انجام داده گفت: تمام مناطق فلسطین از یورش رژیم صهیونیستی در امان نمانده است ولی مقاومتی که مردم این منطقه از خود نشان دادند این رژیم را به ستوه آورده و مانع از کامیابی او شده است. 
وی در خصوص منطقه رفح و کرانه باختری گفت: این مناطق با وجود وسعت محدود خود هنوز با سرسختی تمام در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی محکم و قوی ایستاده است و با تقدیم هزاران شهید اجازه ندادند پای ناپاک سربازان اسرائیلی به این مناطق برسد. 
ابوشریف ادامه داد: سکوت مجامع بین‌المللی و سازمان‌های جهانی گستاخی رژیم صهیونستی را به جایی رساند که از سلاح‌های غیر متعارف نظیر فسفر رنگی و برخی مواد شیمیایی در حملات خود سود برد، اما مقاومت این ملت شکسته نشد. 
وی علت تمرکز رژیم صهیونیستی در باریکه غزه را استراتژیکی بودن این منطقه دانست و گفت: وضعیت در این منطقه به طوری است که با افتادن آن به دست رژیم صهیونیستی شاهرگ حیات مردم فلسطین قطع خواهد شد. 

/ 0 نظر / 4 بازدید