کشف مکان ساماندهی تجمعات غیرقانونی اخیر

کشف مکان ساماندهی تجمعات غیرقانونی اخیر

پلیس اطلاعات و امنیت تهران از کشف ساختمانی در میدان شهدای هفت تیر خبر داد که در فعالیت برای یک کاندیدا اقدام به ساماندهی تجمعات غیرقانونی، تشویق به آشوب، اقدام علیه امنیت کشور و ایجاد جنگ روانی و تشویش اذهان عمومی به ‌وسیله تکثیر ‌CD‌های جعلی و تخریبی می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در اطلاعیه پلیس اطلاعات و امنیت تهران آمده است: براساس اطلاعات واصله و تحقیقات به‌عمل آمده، اول تیر88 ساختمانی واقع در میدان شهدای هفتم تیر، با مجوز قضایی مورد بازرسی قرار گرفت که برای یکی از کاندیداها فعالیت داشته و در این مجموعه ساماندهی تجمعات غیرقانونی و تشویق به آشوب و اقدام علیه امنیت کشور، ایجاد جنگ روانی و تشویش اذهان عمومی به ‌وسیله تکثیر ‌CD‌های جعلی و تخریبی و تکثیر نامه جعلی منتسب به وزارت کشور در مورد انتخابات در سطح وسیع، اسناد مدارک ارتباط با رسانه‌های معانه و دخالت بیگانگان و طراحی توطئه‌های اخیر کشف شد که باتوجه به اسناد و مدارک مکشوفه ساختمان مذکور به مرکز فرماندهی جنگ روانی علیه امنیت کشور تبدیل شده بود.

دراین اطلاعیه آمده است: دستگیر‌شدگان براساس مدارک و اسناد مجرمانه مکشوفه بازداشت و درحال بازجویی هستند و دو مرکز مشابه نیز بر مبنای اسناد به‌دست آمده شناسایی گردید که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

/ 1 نظر / 23 بازدید
ایلیا

وبلاگ شیطان و انسان به روز شد سلام چرا خداوند شیطان را آفرید، با اینکه می‌دانست سرچشمه وسوسه‌ها و گمراهیها می‌شود؟ مگرخدا انسان را برای تکامل و رسیدن به سعادت، از طریق بندگی خود نیافریده است پس وجود شیطان که یک موجود ویرانگر و ضد تکامل است، چه دلیلی می‌تواند داشته باشد؟ خوشحال می‌شم نظر بدین! سپاس [گل]